بیاتومگ – تصویر تازه ای از فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت) منتشر شده که در زیر می توانید مشاهده نمایید. در این تصویر شاهد آنجلا باست و هنری کویل در نزدیکی برج ایفل در شهر پاریس می باشیم.

فیلم ماموریت غیر ممکن ۶ که برای اکران در تاریخ  ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷)  برنامه ریزی شده، با بازی تام کروز در نقش ایتان هانت می باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل سایمون پگ (Benji Dunn)، وینگ ریمز (Luther Stickell)، ربکا فرگوسن (Ilsa Faust)، شان هریس (Solomon Lane)، میشل موناهان (Julia Meade) و الک بالدوین (Alan Hunley) می باشد. بازیگرانی که تازه به این سری فیلم اضافه شده اند نیز شامل هنری کویل (Justice League)، ونسا کربی (The Crown) و آنجلا باست (Black Panther) هستند.

فیلم فال اوت توسط کریستوفر مک کوری نوشته و کارگردانی شده که قبلا نیز در فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation (ماموریت غیرممکن – ملت سرکش) با تام کروز همکاری داشته است. هنوز اطلاعات چندانی در مورد کاراکترهایی که آنجلا باست و هنری کویل در این فیلم بازی می کنند، بدست نیامده ولی بنا بر این تصویر، می توان فرض کرد که این فیلم بیشتر بر مکان هایی در اروپا تمرکز خواهد داشت.

تصویر فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)

فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)
فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *