بیاتومگ – اولین تریلر برای فیلم The Hurricane Heist (سرقت طوفانی) منتشر شده که فیلمی سرقتی و سرشار از اکشن های پر زرق و برق می باشد. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. کارگردان فیلم Fast and the Furious 2001 (سریع و خشن) و فیلم xXx 2000 یعنی راب کوهن، کارگردانی این فیلم هیجان انگیز جنایی و فاجعه ای را برعهده دارد. بازیگران فیلم سرقت طوفانی نیز شامل مگی گریس (Lost)، رایان کوانتن (The Oath)، توبی کیبل (Kong: Skull Island)، رالف اینسن (Guardians of the Galaxy) و بن کراس (Chariots of Fire) می باشد.

در حالی که یک طوفان از نوع دسته ۵ در حال درنوردیدن ساحل خلیج می باشد، عده ای دزد نقشه ای برای سرقت ۶۰۰ میلیون دلار از ساختمان خزانه‌داری آمریکا را به اجرا می گذارند. وقتی که برنامه آنها از مسیر خارج می شود، آنها باید خود را به مامور خزانه داری (گریس) برسانند که کد گاوصندوق را دارد. این مامور با یک هواشناس ترسو (کیبل) همکاری می کند. این هواشناس در تلاش است تا برادرش که توسط دزدان گروگان گرفته شده را نجات بدهد.

همانطور که از عنوان فیلم پیدا است، داستان فیلم، سرقتی را در طی یک طوفان دنبال می کند. طرح دزدان برای استفاده از طوفان به عنوان پوشش جرمشان، یا نبوغ خالص است یا حماقت محض. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۹ مارس ۲۰۱۸) اکران شود.

تریلر فیلم The Hurricane Heist (سرقت طوفانی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *