خانه آخرین خبرها ظاهرا فیلم Cloverfield 4 (کلاورفیلد ۴) ساخته شده است

ظاهرا فیلم Cloverfield 4 (کلاورفیلد ۴) ساخته شده است

۰
فیلم Cloverfield 4 (کلاورفیلد 4)

بیاتومگ – با اینکه هنوز تریلری برای سومین فیلم از مجموعه فیلم های Cloverfield (کلاورفیلد) منتشر نشده ولی این گونه به نظر می رسد که در حال حاضر جی جی آبرامز فیلم چهارم این مجموعه را نیز ساخته است. مجموعه فیلم های کلاورفیلد، بدون شک یکی از مجموعه های عجیب و غریب است. این مجموعه با یک فیلم هیولایی و با بازاریابی بسیار کم شروع به کار کرد و صحبتی در مورد دنباله آن در میان نبود تا اینکه پس از هشت سال فاصله، این مجموعه با فیلم ۱۰Cloverfield Lane (خیابان ده کلاورفیلد) به یک مجموعه گلچین تبدیل شد.

اینکه مجموعه فیلم های کلاورفیلد چه هستند را می توان پس از اکران فیلم سوم آن در چندین ماه آینده متوجه شد. سومین فیلم این مجموعه برای مدتی با نام God Particle (ذره خدا) شناخته می شد ولی در حال حاضر Cloverfield 3 نامیده می شود و خدمه یک ایستگاه فضایی را پس از آزمایشان دنبال می کند که سبب نابودی زمین شده و آنها در فضا تنها مانده اند. هنوز مشخص نیست که آیا نتفلیکس زودتر از اکران این فیلم در سینماها، آن را بر روی سرویس خود عرضه خواهد کرد یا خیر. در سال ۲۰۱۶، گزارش هایی منتشر شد که حاکی از آن بود که کمپانی پارامونت به دنبال اکران یک فیلم کلاورفیلد برای هر سال است و بنا بر تقویم کاری آنها، به نظر می رسد که چهارمین فیلم کلاورفیلد نیز فیلمبرداری شده است.

فیلم Cloverfield 4 (کلاورفیلد 4)
فیلم Cloverfield 4 (کلاورفیلد ۴)

در حالی که فیلم های کلاورفیلد از لحاظ داستانی با یکدیگر مرتبط نمی باشند ولی دارای چندین ویژگی اندک و ثابت هستند. همه آنها محصول کمپانی Bad Robot می باشند و توسط کمپانی پارامونت و همچنین نتفلیکس عرضه می شوند و همه آنها توسط جی جی آبرامز تولید شده و از همه مهم تر، پنهان کاری زیادی حول آنها صورت می گیرد. علاوه بر این، انتظار می رود که این فیلم ها، فیلم های علمی-تخیلی برجسته ای باشند که دارای فیلمنامه ای قوی هستند و توسط کارگردان موفقی کارگردانی می شوند. و بنا بر اتفاق، فیلم دیگری وجود دارد که در این دسته جای می گیرد و آن فیلم Overlord (ارباب) می باشد. البته هنوز این موضوع به تایید رسمی نرسیده ولی می توان ادعا کرد که این فیلم، فیلم کلاورفیلد ۴ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *