بیاتومگ – تریلر تازه ای برای فیلم Dundee: The Son of a Legend Returns Home (داندی: پسر یک اسطوره به خانه بازمی گردد) منتشر شده که با حضور بازیگران مشهوری همچون راسل کرو و مارگات رابی می باشد. این تریلر را در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

قبلا نیز تیزرهایی منتشر شده بود که در آن شاهد حضور کریس همسوورث، دنی مک براید و همچنین هیو جکمن بودیم. این فیلم ظاهرا دنباله سری فیلم های Crocodile Dundee (داندی کروکودیل) و با نقش آفرینی دنیل مک براید در نقش پسر داندی کروکودیل اسطوره ای می باشد. هرچند، پس از مدتی مشخص شد که این تنها کمپین تبلیغاتی برای صنعت گردشگری استرالیا بوده است.

کاراکتر داندی کروکودیل برای اولین بار در فیلمی کمدی به همین نام در سال ۱۹۸۶ با بازی پاول هوگان به شهرت رسید. این فیلم در مورد یک شکارچی کروکودیل استرالیایی می باشد که توسط گزارشگری آمریکایی به شهر نیویورک دعوت می شود. دو دنباله از این فیلم به نام Crocodile Dundee II (داندی کروکودیل ۲) در سال ۱۹۸۸ و Crocodile Dundee in Los Angeles (داندی کروکودیل در لس آنجلس) در سال ۲۰۰۱ ساخته شده است.

گرچه این تریلر تنها یک تبلیغ می باشد ولی مطمئنا ساخت چنین فیلمی با چنین بازیگران بزرگ و پرآوزه ای، ایده بسیار جالبی است.

تریلر فیلم Dundee: The Son of a Legend Returns Home (داندی: پسر یک اسطوره به خانه بازمی گردد)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *