خانه آخرین خبرها تام هنکس در فیلم You Are My Friend (تو دوست من هستی) بازی می کند

تام هنکس در فیلم You Are My Friend (تو دوست من هستی) بازی می کند

۰
فیلم You Are My Friend (تو دوست من هستی)

بیاتومگ – تام هنکس برای بازی نقش آقای راجرز در فیلم بیوگرافی و در پیش‌رو You Are My Friend (تو دوست من هستی) می باشد. فرد راجرز مجری برنامه کودکی به نام Mister Rogers’ Neighborhood (محله آقای راجرز) بود. شروع پخش این برنامه در شبکه سی بی اس آمریکا به سال ۱۹۶۸ بازمی گردد و پخش آن نیز تا زمان بازنشستگی فرد راجرز در سال ۲۰۰۱ ادامه داشت.

در این بیش از سه دهه پخش برنامه، راجرز برای همیشه خود را به عنوان نمادی از برنامه های کودکان تبدیل کرد. او که یک قهرمان واقعی در میان مردم بود، اساسا عامل موفقیت درازمدت سرویس پخش عمومی یا همان PBS بود.

فیلم You Are My Friend (تو دوست من هستی)
فیلم You Are My Friend (تو دوست من هستی)

کمپانی فوکس فیوچرز در ماه ژوئن امسال مستندی جدید در مورد فرد راجرز را به اکران درخواهد آورد ولی به نظر می رسد که به زودی شاهد به تصویر کشیده شدن زندگی او توسط تام هنکس خواهیم بود. فیلم بیوگرافی فرد راجرز با بازی تام هنکس با عنوان تو دوست من هستی می باشد.

مارییل هلر برای کارگردانی این پروژه انتخاب شده و داستان آن نیز حول رابطه دوستی راجرز با روزنامه‌نگار تام جونود می باشد. مایکا فیتزرمن بلو و نوح هارپستر وظیفه نوشتن فیلمنامه را برعهده دارند و تولید پروژه قرار است از سپتامبر سال جاری میلادی آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *