خانه آخرین خبرها ارنی هادسون به سریال Bad Boys (پسران بد) پیوست

ارنی هادسون به سریال Bad Boys (پسران بد) پیوست

۰
فیلم Ghostbusters 1984 (شکارچیان ارواح)

بیاتومگ – به تازگی خبرهایی در مورد ساخت سریال Bad Boys (پسران بد) به گوش رسیده و در همین راستا، شبکه ان بی سی ساخت قسمتی آزمایشی برای آن را صادر کرده تا در صورت استقبال از آن، بقیه سریال نیز ساخته شود. در راستای توسعه این قسمت آزمایشی، به طور رسمی اعلام شده که ستاره فیلم Ghostbusters 1984 (شکارچیان ارواح)، ارنی هادسون به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است.

هادسون به تازگی در یک قسمت از یک سریال اکشن و بزرگ دیگر به نام Lethal Weapon (سلاح مرگبار) که بازسازی سریالی از فیلمی به همین نام می باشد، حضور پیدا کرده است. او همچنین سابقه باثباتی از حضور در سریال های مختلف از جمله Graves و APB و Modern Family را داراست. علاوه بر این، انتظار می رود که او را در سریال Blue Bloods محصول شبکه سی بی اس نیز حضور یابد.

فیلم Bad Boys (پسران بد)
فیلم Bad Boys (پسران بد)

گزارش شده که هادسون به سریال پسران بد پیوسته تا نقش جوزف برنت، پدر سیدنی برنت ملقب به سید را بازی کند. نقش سیدنی برنت را نیز قرار است گابریل یونیون به تصویر بکشد. اگرچه کاراکتر جوزف برنت، کاراکتر جدیدی می باشد و در فیلم ها حضور نداشته ولی با این وجود، مطمئنا طرفداران کاراکتر سید را از فیلم Bad Boys II (پسران بد ۲) به یاد خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *