خانه آخرین خبرها فیلم Don’t Breathe 2 (نفس نکش ۲) ساخته می شود

فیلم Don’t Breathe 2 (نفس نکش ۲) ساخته می شود

۰
فیلم Don’t Breathe 2 (نفس نکش 2)

بیاتومگ – بازیگر استیون لنگ اظهار داشته که دنباله ای برای فیلم Don’t Breathe (نفس نکش) در حال توسعه است. فیلم نفس نکش، فیلمی هیجان انگیز و ترسناک بود که در سال ۲۰۱۶ به اکران درآمد و خود را به عنوان فیلمی قوی و استوار در میان بیننده ها و منتقدان به اثبات رساند.

این فیلم در سایت روتن تومیتوز به امتیاز ۸۷ درصد دست یافت و با وجود بودجه بسیار پایین ۱۰ میلیون دلاری، فروشی بیش از ۱۵۷ میلیون دلار را تجربه کرد. با وجود چنین اعداد و ارقامی، ساخت دنباله ای برای آن چندان جای تعجب ندارد. فیلم نفس نکش داستان سه دزد جوان را بازگو می کند که به دنبال سرقت از یک کهنه‎کار جنگی نابینا می باشند. این سرباز پس از تصادف اتومبیل که منجر به مرگ دخترش می شود، مقدار پول قابل توجهی را دریافت می کند. سارقان به زودی متوجه می شوند که لقمه بزرگتر از دهانشان برداشته اند و برخلاف آنچه فکر می کرده اند، هدف آسانی را انتخاب نکرده اند. از آنجا که این مرد نابینا جدا از پول هایش، رازهای دیگری نیز دارد، سرقت آنها به نبردی برای زنده ماندن تبدیل می شود.

فیلم Don’t Breathe (نفس نکش)
فیلم Don’t Breathe (نفس نکش)

قبلا خبرهایی در مورد احتمال ساخت فیلم نفس نکش ۲ به گوش رسیده بود ولی در مصاحبه ای تازه با بازیگر استیون لنگ، این بازیگر این شایعات را تایید کرد. زمانی که از وی سوال شد که آیا دنباله یا پیش‌درآمدی برای فیلم نفس نکش ساخته می شود یا خیر، او پاسخ داد:

“بله، ما در حال ساخت یک دنباله می باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *