بیاتومگ – سرانجام پس از مدت ها انتظار، اولین تریلر رسمی از فیلم Ant-Man & The Wasp (انت من و واسپ) منتشر شده است. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم دنباله ای برای فیلم Ant-Man (مرد مورچه ای) سال ۲۰۱۵ می باشد. پس از اینکه فیلم انت من به یک موفقیت از لحاظ انتقادی و مالی تبدیل شد، کمپانی مارول به سرعت تلاش کرد تا بتواند دنباله آن را در فاز سوم دنیای سینمایی خود جای دهد.

بازیگرانی که از فیلم قبلی در این فیلم حضور خواهند داشت شامل پاول راد در نقش اسکات لنگ، اونجلین لیلی در نقش هوپ پیم، مایکل داگلاس در نقش دکتر هنک پیم، مایکل پنا در نقش لوییس، دیوید دستمالچیان در نقش کرت، رندال پارک در نقش یک مامور شیلد به نام جیمی وو و تی آی در نقش دیو می باشد.

فیلم انت من و واسپ، به لطف اولویت فیلم های Black Panther (پلنگ سیاه) و Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) به طور گسترده ای از زیر رادار طرفداران خارج بوده ولی با این وجود، این فیلم همچنان یک فیلم کمدی عاشقانه جالب می باشد. این فیلم قرار است در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۸ (۱۵ تیر ۱۳۹۷)  اکران شود.

آپدیت: اندکی پس از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم انت من و واسپ، پوستری نیز برای آن منتشر شده که در زیر مشاهده می کنید. در این پوستر علاوه بر لوگوی فیلم و استودیو و همچنین تاریخ اکران آن، می توان دو ابرقهرمان فیلم را در سایزی کوچک مشاهده کرد. این پوستر در نوع خود جالب و خنده دار است.

تریلر فیلم Ant-Man & The Wasp (انت من و واسپ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

اگر در دانلود یا نمایش تریلر مشکل دارید، برای دیدن تریلر در آپارات اینجا کلیک کنید.

پوستر فیلم Ant-Man & The Wasp (انت من و واسپ)

فیلم Ant-Man & The Wasp (انت من و واسپ)
فیلم Ant-Man & The Wasp (انت من و واسپ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *