خانه آخرین خبرها فیلمی بر اساس کمیک Birthright (میراث تولد) ساخته می شود

فیلمی بر اساس کمیک Birthright (میراث تولد) ساخته می شود

۰
کمیک Birthright (میراث تولد)

بیاتومگ – بنا بر گزارش های تازه، اقتباسی سینمایی بر اساس کمیک Birthright (میراث تولد) ساخته می شود. نویسندگان انیمیشن های Despicable Me (من نفرت انگیز) وظیفه نویسندگی این فیلم را برعهده گرفته اند. مجموعه کمیک میراث تولد نوشته جاشوا ویلیامسون و آندری برسان می باشد و توسط کمپانی ایمیج کمیکز تولید می شود. این کمپانی ناشر کتاب های کمیک که توسط تاد مک فارلن تاسیس شده، کمیک های The Walking Dead (مردگان متحرک) و Outcast (مطرود) را نیز منتشر می کند.

کمیک میراث تولد، داستان پسر جوانی به نام مایکی را بازگو می کند که در درون جنگل گم می شود. یک سال می گذرد و یک مرد کاملا بالغ ظاهر می شود و ادعا می کند که فرزند گمشده آن خانواده می باشد. این مرد ادعا می کند که در آن روز سرنوشت ساز در درون جنگل به درون جهان دیگری سقوط کرده و مردمش نیز به زودی وارد همان ماجراجویی های خارق العاده می شوند.

انیمیشن Despicable Me 2 (من نفرت انگیز 2)
انیمیشن Despicable Me 2 (من نفرت انگیز ۲)

کمیک میراث تولد از زمان شروع به کارش در سال ۲۰۱۴ با ترکیب درام دنیای واقعی و عناصر فانتزی به موفقیت قابل قبولی در دنیای کمیک دست یافته است. گزارش شده که کمپانی یونیورسال به دنبال ساخت فیلمی سینمایی از کمیک های میراث تولد می باشد. فیلمنامه پروژه توسط سینکو پاول و کن داریو که برای نوشتن فیلمنامه انیمیشن های من نفرت انگیز شناخته می شوند، قلم زده خواهد شد. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *