بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس سرانجام اولین تریلر کامل از فیلم Mute (صامت) را منتشر کرده که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. فیلم صامت، فیلمی علمی-تخیلی و جنایی به کارگردانی دانکن جونز است و در آن، الکساندر اسکارسگارد، پاول راد و جاستین تروئکس نقش آفرینی می کنند.

در آینده ای نزدیک، لئو (اسکارسگارد) مسئول باری در شهر تپنده برلین می باشد. به دلیل تصادفی که در کودکی داشته است، لئو قادر به صحبت کردن نیست و تنها چیز خوب در زندگی اش، دوست دخترش نادیراه (زینب صالح) می باشد. وقتی او بدون هیچ ردی ناپدید می شود، لئو برای پیدا کردن او به عمیق ترین جاها پا می گذارد. دو تا از جراحان آمریکایی (پاول و جاستین) تنها سرنخ معین هستند و لئو باید عالم زیرین پر تکاپو را برای پیدا کردن عشقش لمس کند.

این فیلم یک فیلم رازآلود، نوآورانه و مربوط به آینده است که کارگردانش، آن را به عنوان یک دنباله معنوی برای فیلم Moon 2009 (ماه) به کارگردانی خودش می داند. فیلمبرداری این فیلم در آلمان و توسط فیلمبردار گری شاو صورت گرفته است. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ (۲۳ فوریه ۲۰۱۸) از نتفلیکس پخش شود.

تریلر فیلم Mute (صامت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *