بیاتومگ – شما احتمالا می دانید که فیلم The Founder 2016 درباره ی شخصی است که مک دونالد را از دو برادر به سرقت برده است و آن را به بزرگترین رستوران برگر بین المللی تبدیل کرده است.

ستاره ی این فیلم مایکل کیتون به عنوان بنیان گذار افتخاری، ری کراک، می باشد و همچنین دیگر بازیگرهای فیلم The Founder 2016، لائورا درن و لیندا کاردلنی به عنوان اولین و دومین همسر می باشند.

فیلم The Founder 2016 برای انتشار در آگوست برنامه ریزی شده بود تا با فیلم Suicide Squad 2016 رقابت داشته باشد، اما به دلایلی تاریخ فیلم The Founder 2016 به دسامبر تغییر کرد.

طرفداران مک دونالد و فیلم های بیوگرافی که در لس آنجلس هستند، می تواند خوشحال باشند، چون سازندگان فیلم  The Founder 2016 تصمیم گرفته اند که این فیلم را به مدت محدود یک هفته در هالیوود اکرانی اختصاصی داشته باشند.

سازندگان بر این باور هستند که اکران محدود این فیلم، شانس گرفتن جایزه را زیاد می کند، با توجه به اینکه به فصل مراسم ها و جوایز نزدیک می شویم، به نظر تصمیم درستی می باشد.

آنها این روش را به کار برده اند که تا رقابت کمتری با دیگر فیلم ها داشته باشند، و وقتی منتقدها و اعضای مراسم به فیلم ها رای می دهند، دیدی روشن از فیلم  The Founder 2016 داشته باشند.

هاروی وینستون در مورد فیلم The Founder 2016 بیان می کند:

این فیلم ارتباط خاصی با زمانه ی ما دارد. شما مداوم و در هر زمان موسس شرکتی را ارائه می دهید که نماینده ی بهترین و بدترین تاجرهای آمریکا می باشد و سرانجام صنعت فست فود ی که ما امروز می شناسیم را ساخته است.

این اجازه به مخاطبان داده می شوند تا تعیین کنند، اگر او رویاپرداز، یا فرصت طلب، یا کلاه بردار می باشد، پس چطور در جامعه ی ما شایسته شناخته می شود. من فکر می کنم که همه می خواهند، فیلم را ببینند و آزادانه در این مورد تصمیم بگیرند. 

اکران فیلم  The Founder 2016 از ۱۶ دسامبر تا ۲۰ ژانویه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *