بیاتومگ – یکی از کارگردانان فیلم های Crank (کرانک) یعنی برایان تیلور خیلی علاقه مند است تا این مجموعه فیلم، دنیای سینمایی مخصوص خودش را ایجاد کند. فیلم اصلی کرانک، یک فیلم اکشن با سبک بازی ویدیویی بود که در آن، جیسون استاتهام نقش یک قاتل مسموم را بازی می کرد که مجبور است تا برای زنده ماندن، سطح آدرنالین بدن خود را بالا نگه دارد.

ترکیب اکشن و طنز غیرعادی، این فیلم را به یک عنوان پرفروش تبدیل کرد و بار دیگر جیسون استاتهام را به عنوان یک ستاره ژانر اکشن بر سر زبان ها انداخت. فیلم دوم کرانک مدتی کوتاه پس از فیلم اول به اکران درآمد ولی نتوانست موفقیت فیلم اول را دنبال کند. از همین رو، ساخت فیلم سوم از این سری فیلم در هاله ای از ابهام قرار گرفت و هنوز خبری از ساخت آن به گوش نرسیده است.

فیلم Crank (کرانک)
فیلم Crank (کرانک)

فیلم های کرانک توسط برایان تیلور و مارک نولدین کارگردانی شده اند و در مصاحبه ای تازه، برایان تیلور بخشی از مشکل فیلم Crank 3 (کرانک ۳) را پیدا نکردن راهی وسوسه انگیز و گیرا و همچنین روشی برای افزایش دیوانگی توصیف کرد. او گفت:

“احساس من در مورد فیلم کرانک ۳ این است که از آنجا که فیلم کرانک ۲ به طور تصاعدی آشفته بازار بیشتری نسبت به فیلم اول داشت، فیلم سوم نیز باید نسبت به فیلم دوم دارای آشفته بازار بیشتری باشد. بدیهی است که صحبت هایی صورت گرفته ولی من هیچ گاه احساس نکردم که فیلم سوم از لحاظ خلاقانه دارای پتانسیل آشفته بازاری بیشتری باشد. طرح و سناریوی فیلم سوم در مقایسه با آنچه که فکر می کردم باید باشد، بسیار بی روح و بی مزه تر بود.”

اگر زمانی برایان تیلور یک طرح اولیه مناسب پیدا کند، او همچنان مشتاق ساخت فیلم سوم کرانک و شاید یک دنیای سینمایی از فیلم های کرانک می باشد. او در ادامه اضافه می کند:

“بدیهی است که فیلم عالی ای وجود خواهد داشت. من نمی دانم آیا چهل سال دیگر جیسون استاتهام روی ویلچر خواهد بود یا خیر. فکر می کنم که یک فیلم دیگر کرانک کافی نیست، باید یک دنیای سینمایی از کرانک ایجاد شود. چه کسی می داند؟ در حال حاضر هیچ پروژه ای در حال توسعه نیست ولی آینده هرگز مشخص نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *