بیاتومگ – شبکه سی دبلیو تریلری از ادامه فصل ۳ سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا)  منتشر کرده که در آن، ریپ هانتر (آرتور دارویل) هشدار می دهد که جنگی در راه است. در ادامه می توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

نیل مک دونا به عنوان بازیگر ثابت برای فصل جدید به سریال باز می گردد و بار دیگر نقش خود را به عنوان شخصیت منفی از خود راضی ای به نام دیمین دارک و یک عضو سابق از لژیون اف دووم به تصویر خواهد کشید. سریال افسانه های فردا با بازی برندون روث در نقش ری پالمر/اتم، کیتی لوتز در نقش سارا لنس/قناری سفید، ویکتور گاربر در نقش پروفسور مارتین استاین، فرانز درامه در نقش جفرسون جکسون ملقب به جکس، دومینیک پرسل در نقش میک روی/هیت ویو و نیک زانو در نقش دکتر نیت هِیوود/استیل می باشد.

در این تریلر منتشر شده، طرفداران می توانند نیم نگاهی به آنچه داشته باشند که در قسمت های آینده پخش می شود. تریلر با هشدار شومی از سوی ریپ هانتر شروع می شود و او می گوید که جنگی در راه است و تاریخ باید خود را آماده کند. حضور کنستانتین با بازی مت رایان را نیز می توان در این تریلر دید. پخش ادامه فصل سوم سریال افسانه های فردا از روز سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ (۱۲ فوریه ۲۰۱۸) شروع خواهد شد.

تریلر فصل ۳ سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *