خانه آخرین خبرها فیلم The Mule (ساقی مواد مخدر) توسط کلینت ایستوود کارگردانی می شود

فیلم The Mule (ساقی مواد مخدر) توسط کلینت ایستوود کارگردانی می شود

۰
فیلم Gran Torino (گرن تورینو)

بیاتومگ – کارگردان نمادین هالیوود کلینت ایستوود احتمالا کارگردانی فیلم درام واقعی The Mule (ساقی مواد مخدر) را برعهده خواهد گرفت. این فیلم بر اساس زندگی واقعی یک ساقی مواد مخدر ۹۰ ساله به نام لئو شارپ می باشد که مسن ترین ساقی مواد دنیا نام گرفته بود. اگرچه ایستوود در حال وارد شدن به ۹۰ سالگی می باشد، ولی تلاشش را کم نکرده و همچنان خود را مشغول نگه داشته است.

فیلم های چند سال گذشته او شامل فیلم جنگی American Sniper (تک تیرانداز آمریکایی)، فیلم بیوگرافی Sully (سالی) و همچنین فیلم هیجان انگیز The 15:17 to Paris (قطار ۱۵:۱۷ به پاریس) می باشد که ماه آینده اکران می شود. این سه فیلم در یک مورد مشابه هم هستند و آن این می باشد که هر سه فیلم به پوشش زندگی افراد واقعی می پردازند که اتفاقات فوق العاده ای را تجربه کرده اند. در فیلم سوم، ایستوود تا حدی پیش رفته که خود آن افراد را برای بازی نقش های خودشان به خدمت گرفته تا به فیلمش اعتبار بدهد.

ایستوود و تام هنکس در Sully

این کارگردان برنده جایزه اسکار در سال های اخیر علاقه شدیدی به چنین فیلم هایی نشان داده، پس جای تعجب ندارد که او قصد ساخت فیلم دیگری از این نوع را در آینده ای نزدیک داشته باشد. با این تفاوت که او علاوه بر کارگردانی، به دنبال بازیگری در آن می باشد.

گزارش ها حاکی از آن است که اگر کلینت ایستوود به این پروژه بپیوندد، علاوه بر کارگردانی و تهیه کنندگی، نقش اصلی فیلم یعنی کاراکتر شارپ را نیز بازی خواهد کرد. همانطور که از چندین پروژه اخیرش می توان حدس زد، این فیلم محصول کمپانی برادران وارنر می باشد و وظیفه نوشتن نسخه نهایی فیلمنامه را نیز دیو هالستاین برعهده دارد. فیلمنامه اولیه این فیلم را نیک شنک نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *