خانه آخرین خبرها فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) در تابستان ۲۰۱۸ در انگلیس فیلمبرداری می شود

فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) در تابستان ۲۰۱۸ در انگلیس فیلمبرداری می شود

۰
فیلم Wonder Woman (واندر وومن)

بیاتومگ – اولین گزارش ها از فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) حاکی از آن است که فیلمبرداری این فیلم در تابستان سال میلادی جاری در انگلستان صورت خواهد گرفت. دنیای سینمایی دی سی ثابت کرده که پروژه پر جدال و بحثی است اما در این میان، یک استثنای بزرگ و باشکوه قرار دارد.

فیلم واندر وومن با تحسین و ستایش جهانی رو به رو شد. کارگردان پتی جنکینز و بازیگر گل گدات موانع را برای فیلم ابرقهرمانی با شخصیت اصلی از بین بردند و این فیلم در فروش جهانی به فروش عالی ۸۲۱ میلیون دلار دست یافت. در فروش داخل آمریکا نیز این فیلم با فروش ۴۱۲ میلیون دلاری، تاکنون پرفروش ترین فیلم دی سی در داخل آمریکا است.

فیلم Wonder Woman (واندر وومن) – کریس پاین و گل گدات

بنابر گزارش ها، تولید فیلم قرار است در اواخر سال میلادی جاری در استودیوی کمپانی برادران وارنر در انگلیس آغاز شود. اینجا محل بسیار محبوبی برای بسیاری از فیلم های کمپانی برادران وارنر بوده که شامل فیلم های Harry Potter (هری پاتر)، Inception (تلقین)، Justice League (لیگ عدالت) و The Dark Knight (شوالیه تاریکی) می باشد.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد فیلم واندر وومن ۲ مشخص نشده است. در جولای سال میلادی گذشته، آشکار شد که این فیلم، ماجراجویی تاریخی دیگری را دنبال خواهد کرد. هرچند این مرتبه، محیط داستان در دوره جنگ سرد خواهد بود. به طرز شگفت انگیزی، گزارش هایی از بازگشت کریس پاین برای ایفای نقش استیو تروور در فیلم دوم نیز وجود دارد. این موضوع عجیب است، چراکه این کاراکتر در فیلم اول کشته شد. فیلم واندر وومن ۲ در تاریخ جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ (۱ نوامبر ۲۰۱۹) اکران می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *