خانه آخرین خبرها گرگ کینر و دایان لین به فصل آخر سریال House of Cards (خانه پوشالی) پیوستند

گرگ کینر و دایان لین به فصل آخر سریال House of Cards (خانه پوشالی) پیوستند

۰
گرگ کینر و دایان لین - سریال House of Cards (خانه پوشالی)

بیاتومگ – ششمین و آخرین فصل از سریال House of Cards (خانه پوشالی)، نامزد جایزه اسکار دایان لین و گرگ کینر را به جمع بازیگران خود اضافه کرد. سرنوشت این سریال به دلیل اتهامات جنسی علیه کوین اسپیسی برای مدتی در هاله ای از ابهام قرار داشت و در نهایت، سازندگان تصمیم گرفتند تا بدون اسپیسی، فصل آخر سریال را بسازند.

پس از آشکار شدن این اتهامات و در ادامه این سلسله مشکلات برای اسپیسی، خالق سریال خانه پوشالی و نتفلیکس به سرعت واکنش نشان دادند و اعلام کردند که فصل ششم آخرین فصل این سریال خواهد بود و ساخت نسخه های فرعی این سریال بدون کاراکتر فرانک آندروود با بازی اسپیسی در جریان است.

سریال House of Cards (خانه پوشالی)
سریال House of Cards (خانه پوشالی)

سپس نیز تولید فصل ششم سریال خانه پوشالی متوقف شد و سیستمی برای بازیگران و عوامل سریال در نظر گرفته شد تا آنها بتوانند به راحتی در مورد برخورد جنسی احتمالی خود با اسپیسی سخن بگویند و شکایت کنند. پس از این جریانات نیز برخی از عوامل سریال خانه پوشالی از آزار و اذیت جنسی توسط کوین اسپیسی خبر دادند.

بنا بر گزارش ها، نتفلیکس برای پر کردن جای خالی کوین اسپیسی در جمع بازیگران، دو بازیگر نامزد جایزه اسکار را به جمع بازیگران سریال خانه پوشالی اضافه کرده است. فصل ششم سریال خانه پوشالی شامل ۸ قسمت خواهد بود و احتمالا در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *