بیاتومگ – اولین تیزر تریلر از فیلم The First Purge (اولین پاکسازی) نشان می دهد که چطور ایده اصلی فیلم، بیننده های آمریکایی را هدف قرار داده است. این فیلم، پیش‌درآمدی ترسناک محصول کمپانی بلوم هاوس می باشد. در زیر می توانید این تیزر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید.

به همان اندازه ای که اکثر طرفداران ژانر ترسناک، مجموعه فیلم های پاکسازی را تاکنون سرگرم کننده می دانند، ولی برخی از آنها در تعجب بودند که چگونه مفهوم فیلم پاکسازی ۴ یا اولین پاکسازی قرار است در دنیای خودش جای بگیرد. بالاخره، یک روز تعطیل که در آن، همه جرایم، قانونی و مشروع می باشد، ظاهرا برای اکثر افراد به راحتی قابل قبول نخواهد بود، چراکه آنها ترجیح می دهند به جای اینکه از بانک سرقت کنند یا دشمنانشان را به قتل برسانند، در خانه بمانند و تلویزیون تماشا کنند. فیلم اولین پاکسازی قبلا با عنوان The Purge: The Island (پاکسازی: جزیره) شناخته می شد و همانطور که از عنوان می توان فهمید، این فیلم بر روی اولین شب آزمایشی پاکسازی تمرکز دارد که محدود به جزیره استیتن در شهر نیویورک بود.

این تریلر همچنین برداشت طنزی از کلاه های قرمزی دارد که دونالد ترامپ در کمپین های انتخاباتی اش برای ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ استفاده کرد. این تریلر همانند یک تبلیغ برای اولین پاکسازی می باشد. این فیلم قرار است در روز استقلال آمریکا یعنی تاریخ ۴ جولای ۲۰۱۸ (۱۳ تیر ۱۳۹۷) اکران شود.

تیزر فیلم The First Purge (اولین پاکسازی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *