بیاتومگ – اولین تصاویر از فیلم Tremors 6 (لرزش ها ۶) منتشر شده است. این فیلم با عنوان Tremors: A Cold Day in Hell (لرزش ها: روزی سرد در جهنم) می باشد. در زیر می توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

شکارچی جانور بی باک برت گامر و پسرش تراویس خود را در منشا کرم های غول پیکر آدم خوار در جدیدترین فیلم سری فیلم های محبوب لرزش ها می یابند. این کمدی ترسناک ظالمانه که در حال حاضر در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در حال تولید می باشد، دو نفر را در ایستگاه تحقیقاتی دور افتاده ای دنبال می کند که توسط چیزی زیر حمله قرار گرفته اند.

مایکل گراس و جیمی کندی در نقش برت گامر و تراویس ولکر به این سری فیلم بازخواهند گشت و همراه آنها تانیا ون گران (Death Race: Inferno, Zulu)، راب ون وورن (Mandela: Long Walk to Freedom) و گرگ کریک (Momentum) در این فیلم حضور خواهند داشت. این به کارگردانی دان مایکل پاول (Sniper: Legacy, Tremors 5: Bloodlines) و به نویسندگی جان ولپلی (Tremors 5: Bloodlines, Dallas) می باشد.

خلاصه ی رسمی این فیلم به صورت زیر می باشد:

برت گامر و پسرش تراویس ولکر زمانی که به کانادا می روند تا یک سری حملات کشنده کرم های غول آسا را بررسی کنند، خود را در خطری بزرگ می یابند. پس از رسیدن به مرکز تحقیقاتی دورافتاده در ارتیک تندرا، برت شروع به گمانه زنی می کند که گرابویدها مخفیانه مسلح شده اند، اما قبل از اینکه بتواند داستان خود را ثابت کند، توسط زهر گرابوید از بازی خارج می شود. با ۴۸ ساعت زمان برای زنده ماندن، تنها راه درست کردن پادزهر از زهر تازه می باشد و برای انجام این کار، کسی باید بفهمد که چگونه می توان زهر یک گرابوید را دوشید!

تصاویر فیلم Tremors 6 (لرزش ها ۶)

فیلم Tremors 6 (لرزش ها 6)
فیلم Tremors 6 (لرزش ها ۶)
فیلم Tremors 6 (لرزش ها 6)
فیلم Tremors 6 (لرزش ها ۶)
فیلم Tremors 6 (لرزش ها 6)
فیلم Tremors 6 (لرزش ها ۶)
فیلم Tremors 6 (لرزش ها 6)
فیلم Tremors 6 (لرزش ها ۶)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *