خانه آخرین خبرها میشل مکلارن کارگردان فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ) شد

میشل مکلارن کارگردان فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ) شد

۰
فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ)

بیاتومگ – میشل مکلارن، کارگردانی اقتباس سینمایی فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ) با بازی کریس پرت را برعهده خواهد گرفت. تولید این فیلم قرار است در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ در ونکوور بریتیش کلمبیا آغاز شود.

کمیک کابوی نینجا وایکینگ نوشته ای جی لیبرمن و رایلی رزمو برای اولین بار توسط کمپانی ایمیج کمیکز در سال ۲۰۰۸ انتشار یافت. داستان آن حول فردی به نام دانکان می باشد، یک قاتل با سه هویت: یک کابو، یک نینجا و یک وایکینگ. زمانی او توسط یک آژانس مرموز دولتی استخدام شده بود و حالا نیز مشغول از پا در آوردن همکاران سابق خود به نام تریپلتز می باشد.

فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ)
فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ)

گزارش شده که کمپانی یونیورسال، میشل مکلارن را برای کارگردانی فیلم کابوی نینجا وایکینگ به خدمت گرفته است. مکلارن هنوز کارگردانی فیلمی سینمایی را برعهده نداشته ولی قبلا کاندیدی برای کارگردانی فیلم Wonder Woman (واندر وومن) بود. او همچنین کارگردانی فیلم The Nightingale (بلبل) را در تقویم کاری خود دارد ولی احتمالا فیلم کابوی نینجا وایکینگ را زودتر کارگردانی کند.

حضور کم‌رنگ او در کارگردانی فیلم های سینمایی نباید سبب نگرانی شود چراکه او قسمت های متعددی از سریال های محبوب و بزرگ Breaking Bad (بریکینگ بد) و Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و همچنین سریال های Westworld (وست ورد) و Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری) و The Leftovers (بازماندگان) و The Walking Dead (مردگان متحرک) را کارگردانی کرده است. این فیلم قرار است در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۸ (۲۸ ژوئن ۲۰۱۹) به اکران در بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *