تام هاردی و لئوناردو دی کاپریو

بیاتومگ – ظاهرا تام هاردی بر روی قول خود پایبند بوده است. این بازیگر پس از باختن شرط به لئوناردو دی کاپریو، جمله Leo knows all (لئو همه چیز را می داند) را بر روی بازوی خود خالکوبی کرده است.

بنا بر مقاله ای در سال ۲۰۱۶، هاردی و دی کاپریو بر سر اینکه کدام یک از آنها برای بازی در فیلم The Revenant (از گور برخاسته) نامزد جایزه اسکار می شوند، شرط بندی کرده اند. دی کاپریو پیش‌بینی کرده که تام هاردی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد مراسم اسکار خواهد شد، در حالی که خود هاردی خلاف این موضوع را پیش‌بینی کرده بود. شرط نیز خالکوبی ای بر روی بدن بازنده به انتخاب برنده بوده است. همانطور که می دانید، دی کاپریو شرط را برده است.

پس آیا دی کاپریو از تام هاردی خواسته تا بر روی بدنش خالکوبی کند؟ تام هاردی در این مورد گفت:

“او با دست خطی بد نوشته بود: ‘Leo knows everything (لئو همه چیز را می داند)’. ها! من نیز قبول کردم تا آن را خالکوبی کنم ولی به او گفتم باید آن را به درستی بنویسد.”

تام هاردی و یک طرفدار
تام هاردی و یک طرفدار

چند روز پیش، تصویری از تام هاردی در کنار یک طرفدار منتشر شد که این خالکوبی وی را نمایان می ساخت. این اولین خالکوبی تام هاردی نیست. او قبلا تصاویری از لندن، مدونا (حضرت مریم) و یک کلاغ را بر روی بدنش خالکوبی کرده است. فیلم از گور برخاسته نیز اولین فیلمی نیست که هاردی و دی کاپریو با یکدیگر در آن بازی کرده اند. هر دوی آنها در فیلم Inception (تلقین) در سال ۲۰۱۰ حضور داشتند. فیلم جدید تام هاردی، فیلم ابرقهرمانی Venom (ونوم) می باشد که در آن نقش ادی بروک/ونوم را بازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *