بیاتومگ – تقریبا حدود یک سال است که طرفداران خبرهایی از سریال درام The Leftovers می شوند، که هیچ خبری از پخش آن بیان نمی شود.

سریال The Leftovers برای هر قسمتش حدود ۱ میلیون بیننده داشته است که در مقایسه با سریال Game of Thrones که هر قسمت آن ۷ میلیون بیننده دارد، رقم قابل قبولی می باشد.

سریال The Leftovers خشم طرفداران را در آورده است، چون آنها از ۱۵ دسامبر ۲۰۱۵ منتظر هستند. سرانجام انتظار ها به پایان رسید و تهیه کنندگان سریال The Leftovers بیان کردند که پخش فصل ۳ و آخر این سریال در آپریل ۲۰۱۷ شروع خواهد شد.

برای کسانی که آشنا نیستند، سریال The Leftovers زمانی است که ۲ درصد از جمعیت جهان ناپدید می شوند، آنها گفتند که این رویداد یه عنوان رویدادی ناگهانی می باشد، و سریال بر روی افراد باقیمانده تمرکز می کند، و افراد باقیمانده باید با تراژدی از دست دادن عزیزانشان به سر کنند و سریال The Leftovers با تعداد زیادی پیچ و تاب جالب همراه خواهد بود.

سریال The Leftovers در ژانر درام، فانتزی، رمزآلود می باشد و از سال ۲۰۱۴ در حال پخش می باشد. سازندگان این سریال دامون لیندولف و تام پروتا می باشند، دو فصل اول سریال The Leftovers هر کدام دارای ۱۰ قسمت می باشد.

اگر شما هم از طرفداران سریال The Leftovers هستید و منتظر دیدن فصل آن می باشید باید تا آوریل ۲۰۱۷ صبر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *