بیاتومگ – تیزری از فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت) منتشر شده که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. اولین تریلر کامل این فیلم قرار است در طی مسابقات سوپر باول در روز یکشنبه ۱۵ بهمن پخش شود.

فیلم ماموریت غیر ممکن ۶ که برای اکران در تاریخ  ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷)  برنامه ریزی شده، با بازی تام کروز در نقش ایتان هانت می باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل سایمون پگ در نقش بنجی دان، وینگ ریمز در نقش لوتر استیکل، ربکا فرگوسن در نقش ایسلا فاوست، شان هریس در نقش سولومون لین، میشل موناهان در نقش جولیا میدی و الک بالدوین در نقش الن هانلی می باشد. بازیگرانی که تازه به این سری فیلم اضافه شده اند نیز شامل هنری کویل (Justice League)، ونسا کربی (The Crown) و آنجلا باست (Black Panther) هستند.

فیلم فال اوت توسط کریستوفر مک کوری نوشته و کارگردانی شده که قبلا نیز در فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation (ماموریت غیرممکن – ملت سرکش) با تام کروز همکاری داشته است. هنوز اطلاعات چندانی در مورد کاراکترهایی که آنجلا باست و هنری کویل در این فیلم بازی می کنند، بدست نیامده است.

تیزر فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)

فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)
فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *