بیاتومگ – دومین تریلر رسمی از فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) در طی مسابقات فوتبال آمریکایی سوپرباول منتشر شده است. این تریلر را در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم که دنباله ای برای فیلم Jurassic World 2015 (دنیای ژوراسیک) به کارگردان کالین ترورو ساخته کمپانی یونیورسال می باشد، ادامه داستان قسمت های قبلی خود را پیگیری می کند و ادامه‌دهنده سری فیلم های دوست داشتنی ژوراسیک کمپانی یونیورسال می باشد. اگرچه فیلم دنیای ژوراسیک سال ۲۰۱۵ دنباله ای مستقیم برای فیلم Jurassic Park 1993 به کارگردانی استیون اسپیلبرگ بود، ولی حدودا، این فیلم دارای قوس داستانی مستقلی بود که زمینه ها برای دنباله های بعدی از این سری فیلم ها را فراهم می کرد.

جان بایوگا، کارگردان فیلم A Monster Calls (هیولایی فرا می خواند) وظیفه کارگردانی فیلم دنیای ژوراسیک ۲ را بر عهده دارد و کالین ترورو در کنار دریک کانولی نیز فیلمنامه فیلم را قلم می زنند. کریس پرت و برایاس دالاس هاوارد بار دیگر نقش های خود به عنوان اوون گریدی و کلیر دیرینگ را به تصویر خواهند کشید و بی دی وونگ نیز بار دیگر در نقش دکتر هنری وو بازخواهد گشت.

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده، به چندین سال پس از اتفاقات فیلم دنیای ژوراسیک می پردازد و همراه با برداشت تازه ای از این سری فیلم خواهد بود. در این فیلم، یک آتشفشان، امنیت دایناسورها را در جزیره ایزلا نوبلار تهدید می کند. پس از اداره کردن پارک دایناسوری توسط کلیر، حال او تشکیلاتی به نام گروه حفاظت از دایناسورها را اداره می کند و بنابراین، او باید با خارج کردن دایناسورها از این جزیره، آنها را نجات بدهد.

فیلم دنیای ژوراسیک ۲ برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۳ تیر ۱۳۹۷) برنامه ریزی شده است. علاوه بر تریلر، تیزری تبلیغاتی برای کمپانی جیپ نیز منتشر شده که با حضور جف گلدبلوم در صحنه ای کلاسیک از فیلم پارک ژوراسیک می باشد. این تیزر را نیز در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

تریلر دوم فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا از آپارات

تیزر تبلیغاتی کمپانی جیپ با حضور گلدبلوم

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *