بیاتومگ – تیزری برای فیلم جاسوسی/آدم‌کشی هیجان انگیز Red Sparrow (گنجشک قرمز) با بازی جنیفر لارنس در طی مسابقات فوتبال آمریکایی سوپرباول منتشر شده که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

این فیلم بر اساس کتابی به همین نام نوشته جیسون متیوز می باشد و فیلمنامه آن را بر اساس این کتاب، جاستین هیتس (Revolutionary Road, A Cure for Wellness) قلم زده و کارگردانی آن را فرانسیس لارنس، کارگردان فیلم های The Hunger Games: Catching Fire (عطش مبارزه: اشتعال) و The Hunger Games: Mockingjay (عطش مبارزه: زاغ مقلد ۱ و ۲)  برعهده دارد. این فیلم قرار بود در نوامبر ۲۰۱۷ به روی پرده نقره ای بیاید ولی کمپانی فاکس قرن بیستم تاریخ اکران آن را تغییر داد و قرار است در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ (۲ مارس ۲۰۱۸) اکران شود.

لارنس در این فیلم نقش رقاص باله ای به نام دومینیکا ایگوروا را بازی می کند که از صدمه ای رنج می برد که سبب پایان یافتن شغلش شده و او را راهی شغل دیگری می کند. مجموعه اتفاقات پس از آن منجر می شود تا دومینیکا به عضویت یک سرویس مخفی اطلاعات روسیه در بیاید. با توجه به آموزش های روانی و فیزیکی چندین ساله اش به عنوان یک رقاص، او به سرعت راه خود را در این سازمان باز می کند و به یک اسپارو یا گنجشک تبدیل می شود؛ گنجشک به جاسوس/قاتل بسیار ماهری گفته می شود که اهداف خود را برای بدست آوردن اطلاعات اغوا می کند و در موارد نیاز، آنها را می کشد. با این حال، زمانی که او به مامور سیا به نام نت نش (جوئل اجرتون) برخورد می کند، همه چیز برایش تغییر می کند و این دو احساسات مشترکی را بین خود تشکیل می دهند و سبب می شود که جاسوس روسیه ای تصمیم بگیرد تا به یک جاسوس دوگانه تبدیل شود.

تریلر فیلم Red Sparrow (گنجشک قرمز)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا از آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *