بیاتومگ – تیزری تازه ای برای فیلم Skyscraper (آسمان‌خراش) در طی مسابقات فوتبال آمریکایی سوپرباول منتشر شده که در زیر می توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم آسمان خراش که محصول کمپانی یونیورسال پیکچرز و لجندری می باشد، با بازی دواین جانسون در نقش مامور سابق اف بی آی است. این مامور اف بی ای به نام ویل فورد، رهبر گروه آزادسازی گروگان ها و کهنه سرباز جنگی آمریکایی بوده که در حال حاضر امنیت آسمان‌خراش ها را ارزیابی و مشخص می کند. در ماموریتی در چین، او متوجه می شود که بلندترین و امن‎ترین ساختمان در جهان به طور ناگهانی در حال سوختن است و او برای این کار مقصر شناخته شده است. ویل باید مسئولین را پیدا کند، خوشنامی اش را باز گرداند و به نحوی خانواده اش که در داخل ساختمان و در بالای خط آتش به دام افتاده اند را نجات بدهد.

کارگردانی این فیلم را راوسون مارشال توربر برعهده دارد. این دومین فیلمی است که توربر و جانسون با یکدیگر همکاری می کنند و اولین آن نیز فیلم Central Intelligence (اطلاعات مرکزی) بود. دیگر بازیگران فیلم شامل نیو کمپبل، پابلو شرایبر (American Gods)، چین هان (Ghost in the Shell)، کوین رنکین (Claws)، آدرین هولمز (Arrow) و برایان مان (Blood and Water) می باشد. فیلم آسمان‌خراش در تاریخ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ (۱۳ جولای ۲۰۱۸) اکران می شود.

تیزر فیلم Skyscraper (آسمان‌خراش)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

پوستر فیلم Skyscraper (آسمان‌خراش)

فیلم Skyscraper (آسمان‌خراش)
فیلم Skyscraper (آسمان‌خراش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *