بیاتومگ – سرانجام پس از مدت ها انتظار و گمانه‌زنی، اولین تیزرها ازفیلم Cloverfield 3 (کلاورفیلد ۳) که حالا با عنوان فیلم The Cloverfield Paradox (کلاورفیلد پارادوکس) می باشد، منتشر شده که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. لازم به ذکر است که کمپانی نتفلیکس که حقوق این فیلم را خریداری کرده بود، به طرز باورنکردنی ای، این فیلم را همزمان با انتشار تیزرهای آن، بر روی سرویس آنلاین خود منتشر کرد.

این فیلم که دنباله ای مستقل برای فیلم ۱۰Cloverfield Lane (شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد) به کارگردانی دن تراچنبرگ محصول سال ۲۰۱۶ می باشد، سومین فیلم از سری فیلم های کلاورفیلد تولید شده توسط جی جی آبرامز است که با فیلم Cloverfield 2008 به کارگردانی مت ریوز آغاز شد. این فیلم بر اساس فیلمنامه ای نوشته مت ریوز و درو گودارد بود.

در سال ۲۰۱۲ این فیلم به عنوان فیلم God Particle (ذره خدا) نامگذاری شد. فیلم کلاورفیلد پارادوکس توسط جولیوس اونا (The Girl is in Trouble) کارگردانی می شود و بازیگران آن شامل دانیل برول، الیزابت دبیکی، گوگو امبتا-را و جان اورتیز است. این فیلم قرار بود که در ماه آوریل سال جاری میلادی بر روی نتفلیکس عرضه شود ولی در حرکتی غیرمنتظره، این فیلم از هم اکنون بر روی این سرویس قرار گفته است.

تیزر اول فیلم The Cloverfield Paradox (کلاورفیلد پارادوکس)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

تیزر دوم فیلم The Cloverfield Paradox (کلاورفیلد پارادوکس)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

 دانلود و تماشا در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *