بیاتومگ – سرانجام پس از مدت ها انتظار، اولین تریلر از فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) توسط شبکه اچ بی او در طی مسابقات سوپر باول ۲۰۱۸ منتشر شده که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

فصل اول این سریال علمی-تخیلی توسط جاناتان نولان و لیزا جوی توسعه داده و یک سال پیش پخش آن آغاز شد و طوفانی در دنیای سریال به پا کرد. این سریال فرض اصلی فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۷۳ ساخته مایکل کریچتون را برداشته و داستانی پیچیده از پارکی تفریحی که پر از میزبان های رباتی و مهمان های انسانی می باشد، را خلق کرده است.

ساخت قسمت آزمایشی این سریال در سال ۲۰۱۳ چراغ سبز گرفت و سال بعد از آن نیز ساخت فصل اول آن تایید شد و پس از تاخیر های متوالی، سرانجام فصل اول سریال وست ورد در سال ۲۰۱۶ از شبکه اچ بی او پخش شد. به دلیل ماهیت جاه طلبانه سریال، زمانی که لیزا جوی و جاناتان نولان بیان کردند که فصل دوم سریال تا سال ۲۰۱۸ پخش نخواهد شد، هیچ کس تعجب نکرد.

در این تریلر جدید، شاهد بازگشت کاراکترهایی همچون مرد سیاه پوش، دلوروس، برنارد لاو، میو میلی و چند تن دیگر هستیم. پخش فصل دوم سریال بسیار محبوب و پیچیده وست ورد قرار است از روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۲ آوریل ۲۰۱۸) آغاز شود.

تریلر فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *