بیاتومگ – تریلری برای فیلم Disobedience (نافرمانی) منتشر شد که در آن، مشاهده می شود ریچل مک آدامز و ریچل وایسز عمیقا غرق عشق شده اند اما توسط مذهب سخت‌گیرانه‌شان از این کار منع شده اند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم نافرمانی بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۲۰۰۶ نوشته نائومی آلدرمن می باشد که به بررسی دو جنس‌خواهی دختر یک خاخام یهود می پردازد که پس از مدتی به جامعه یهودیت ارتدکس‌اش بازمی گردد. این کتاب از زمان انتشارش به خوبی مورد پذیرش عموم واقع شده و در نظر منتقدان خوب جلوه نموده و چندین جایزه ادبی نیز دریافت کرده است.

تولید اقتباس سینمایی از این کتاب از حدود سال ۲۰۱۶ آغاز شد و این فیلم در جشنواره فیلم بین المللی تورنتو سال گذشته به اکران درآمد و واکنش مثبتی نسبت به آن شکل گرفت. این فیلم توسط سباستین للیو کارگردانی شده و للیو و ربکا لنکویچ نیز فیلمنامه آن را قلم زده اند. در فیلم، ریچل وایسز نقش شخصیت اصلی یعنی رونیت و ریچل مک آدامز نیز نقش معشوقه وی را بازی می کند.

تریلر داستان مهیج و آتشین یک عشق ممنوعه، دسیسه های مذهبی و جامعه ای که خود را از جهان منزوری کرده را نشان می دهد. این فیلم در روز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم Disobedience (نافرمانی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *