بیاتومگ – فصل های ۱ تا ۳ سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری) گرچه در بهار پخش می شده اند ولی طرفداران برای دیدن فصل چهارم این سریال باید تا پاییز سال ۲۰۱۸ صبر کنند. سریال بهتره با ساول تماس بگیری در فوریه سال ۲۰۱۵ به عنوان نسخه فرعی‌ای از سریال محبوب Breaking Bad (بریکینگ بد) آغاز بکار کرد که بر روی وکیل بزه‌کار پرجذبه ساول گودمن (باب اودنکرک) تمرکز دارد. این سریال اغلب به اتفاقات قبل سریال بریکینگ بد می پردازد و بر روی اینکه چطور جیمی مک گیل از یک وکیل مدافع نیمه محترم و نگهدار سالمندان به کاراکتر بی پروایی که در سریال بریکینگ بد دیده ایم، تغییر پیدا می کند.

در طی سه فصل، سریال بهتره با ساول تماس بگیری در این دوره نفوذ سریال ها، خود را به عنوان یک سریال بی نظیر ثابت کرده و یک سریال نسخه فرعی از همان خالق سریال اصلی می باشد که همانند سریال اصلی مورد تحسین قرار گرفته اما از لحاظ رنگ‎مایه و سبک با آن متفاوت است. اگرچه این سریال به آرامی در حال جا دادن کاراکترهایی آشنا از سریال اصلی در درون خود می باشد اما همچنان در تلاش است تا هویت خودش را بدست بیاورد.

دو فصل ابتدایی سریال بهتره با ساول تماس بگیری در ماه فوریه آغاز و در ماه آوریل به پایان رسیدند، در حالی که فصل سوم از ماه آوریل آغاز شد و تا ماه ژوئن ادامه داشت. فصل چهارم قرار است نسبتا به فصل های قبلی دیرتر، یعنی حدود پاییز سال ۲۰۱۸ آغاز شود.

چه زمانی پخش فصل ۴ سریال بهتره با ساول تماس بگیری شروع می شود؟

سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری)
سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری)

با اینکه شبکه ای ام سی هنوز تاریخی رسمی برای آغاز فصل ۴ سریال بهتره با ساول تماس بگیری اعلام نکرده اما انتظار می رود پخش آن از سپتامبر ۲۰۱۸ (شهریور-مهر ۱۳۹۷) شروع شود. تولید فصل چهارم سریال هنوز به تازگی آغاز شده است.

بنا بر سخنان خالق سریال یعنی وینس گیلیگان در طی مصاحبه ای که اخیرا با وی صورت گرفته، فصل چهارم دارای لحن و رنگ‎مایه تاریک‌تری خواهد بود، چراکه داستان اصلی سریال در حال نزدیک شدن به اتفاقات سریال بریکینگ بد می باشد. علاوه بر این، بر طبق اشاراتی، فصل جدید سریال بیشتر به ماجراجویی‌های پس از اتفاقات سریال بریکینگ بد خواهد پرداخت.

چرا فصل ۴ سریال بهتره با ساول تماس بگیری تاخیر دارد؟

سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری)
سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری)

دلایل متعددی برای تاخیر در پخش فصل چهارم سریال بهتره با ساول تماس بگیری وجود دارد. در حالی که شک و تردید زیادی در مورد تمدید سریال برای فصل چهارم وجود نداشت اما شبکه ای ام سی، این سریال را تا ژوئن سال گذشته، یعنی حدود چندین هفته پس از پخش قسمت پایانی فصل سوم سریال، به طور رسمی تمدید نکرد.

این تمدید دیر به معنای آن بود که اتاق نویسندگان سریال از زمان همیشگی، شروع دیرتری برای کنار هم قرار دادن داستان فصل خواهند داشت و همین، قبل از اینکه تولید فصل در اوایل ماه جاری آغاز شود، به آنها زمان شش ماهه‌ای برای نوشتن داستان می داد. هرچند، سریال بهتره با ساول تماس بگیری، قبل از اینکه اولین فصلش به پایان برسد و در طی پخش آن، برای فصل دوم تمدید شد. با این حال، اگرچه این تاخیر فرصت آن را فراهم می آورد تا داستان و زمان در دوره های زمانی مختلف گسترده‌تر شود، اما این کار نیازمند زمینه‌سازی‌های بیشتری است و سبب طولانی‌تر شدن تولید سریال نسبت به فصل های قبلی می شود.

انتظار می رود پخش فصل چهار سریال بهتره با ساول تماس بگیری در سپتامبر ۲۰۱۸ شروع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *