بیاتومگ – مهم نیست که چه فیلمی باشد، یکی هست که مصرانه تقاضا دارد که دنباله ی فیلم ها ساخته شود.

در واقع، دنباله های زیادی درهالیوود است که برای سال ها و سال ها بازسازی شده اند. یکی از این دنباله ها فیلم Bad Boys 3 می باشد که به تازگی به آن نام Bad Boys for Life داده شده است.

در حالی که Bad Boys 2 یا حتی Bad Boys 1، جذبه ی انتقادی نداشتند، اما اکشن سرگرم کننده بین ویل اسمیت و مارتین لارنس توانسته بود ۳۰۰ میلیون دلار فروش جهانی داشته باشد.

بعد از این، ببیننده ها مشتاق دیدن دوباره ی ویل اسمیت و مارتین لارنس در Bad Boys 3 بودند، در ماه های اخیر شنیده شده است که نویسنده و کارگردان، جو کارناهان کارگردانی را از مایکل بی که دو فیلم قبلی Bad Boys را کارگردانی کرده است، گرفته است.

خبرها از این حاکی است که پیشرفت کار کند است و آنها عجله ای برای ساخت فیلم ندارند و سعی دارند، فیلم Bad Boys 3 را بهتر بسازند.

چند ماه پیش بازیگر این فیلم مارتین لارنس در مصاحبه با جیمی کیمل، بیان کرد که فیلم برداری فیلم Bad Boys در مارس آغاز خواهد شد اما ویل اسمیت این را تایید نکرده است.

ویل اسمیت خیلی خوش بینانه بیان کرد:

فیلم به ساخت خیلی خیلی نزدیک است. 

با چنین استعداد هایی در این فیلم، فقط باید منتظر شد تا دید فیلم Bad Boys for Life چگونه خواهد بود، اما با توجه به همه پروژه ها، همه بازیگر بعد از اینکه فیلم در مکان خوبی قرار گرفت، تلاشی برای بهتر ارائه دادن نمی کنند.

اگر غیر از این بود، به طور قطع، فیلم Bad Boys for Life موفقیت آمیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *