بیاتومگ – تیزر تازه ای برای فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. تنها دو هفته تا اکران فیلم پلنگ سیاه مانده و سرانجام انتظارها به پایان رسید. انتظارات زیادی برای این فیلم وجود داد و احتمال می رود موفقیت عظیمی در باکس آفیس بدست بیاورد. در تیزر جدید، تی چالا به عنوان شاه به خانه بازمی گردد، مقامی که پس از مرگ پدرش به او رسید. در تحت شرایط عادی تعادل برقرار کردن میان شاه بودن و قهرمان بودن دشوار است اما شاه یک کشور پیشرفته و مخفی بودن و مواجه شدن با شروری همچون اریک گیلمونگر، مطمئنا شرایط را برای تی چالا بسیار چالش برانگیزتر خواهد کرد.

چادویک بوزمن اولین حضورش در نقش پلنگ سیاه را در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) در سال گذشته شروع کرد و از آن زمان نیز، طرفداران مشتاقانه منتظر دیدن وی در فیلم مستقلش می باشند. این فیلم برای اولین بار، پلنگ سیاه یا تی چالا را در ماجراجویی مستقلش به تصویر می کشد. در لیست کامل بازیگران فیلم چهره هایی چون چادویک بزمن، مایکل بی جردن، برنده جایزه اسکار لوپیتا نیانگو، دنای گیررا، مارتین فریمن، دنیل کالویا، آنجلا باست، فورست ویتکر و اندی سرکیس حضور دارند.

رایان کوگلر، کارگردان فیلم و جو روبرت کول فیلمنامه نویس فیلم پلنگ سیاه است. این فیلم در ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) اکران می شود.

تیزر فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *