بیاتومگ – تریلر تازه ای برای فیلم Death Wish (آرزوی مرگ) توسط کمپانی ام جی ام پیکچرز منتشر شده که در آن، بروس ویلس از مرد خانواده دوست به انتقام جویی روانی تبدیل می شود. این تریلر به سبک فیلم Grindhouse (گرایندهاوس) می باشد. در حالی که تریلرهای قبلی صاف و ساده بودند، این تریلر در تلاش است تا این فیلم را همانند یک فیلم اکشن سبک قدیمی دهه ۷۰ یا ۸۰ میلادی جلوه دهد.

این فیلم بازسازی فیلم کلاسیک و انتقام جویانه ای به همین نام محصول سال ۱۹۷۴ می باشد. این فیلم به کارگردانی الی روث می باشد و در آن علاوه بر بروس ویلس، بازیگرانی دیگری شامل وینست دونوفریو، الیزابت شو، کامیلا مورون، دین نوریس و کیمبرلی الیس حضور دارند. در زیر می توانید این تریلر را دانلود یا مشاهده کنید.

در فیلم آرزوی مرگ، دکتر پاول کرسی (بروس ویلیس) یک جراح می باشد که به هنگامی که در اتاق اورژانس حضور دارد، تنها پسامدهای خشونت شیکاگو را مشاهده می کند، تا اینکه همسرش (الیزابت شو) و دخترش (کامیلا مورون) در خانه برون شهری خود مورد حمله قرار گرفتند. از آنجا که پلیس با پرونده های جنایی زیادی مشغول است و بروس نیز به دنبال انتقام است، او برای برقراری عدالت به شکار مهاجمان خانه اش می رود. همانطور که قتل های بی نام جنایتکاران توجه رسانه ها را جلب می کند، شهر در تعجب است که آیا این کشنده جنایتکاران، یک فرشته نگهبان است یا اینکه فقط ماشینی کشتار می باشد. سرنوشت و خشم در فیلم هیجان انگیز و اکشن آرزوی مرگ به هم بر خورد می کنند.

پاول کرسی به فردی دوگانه تبدیل شده است: فردی که جان انسان ها را نجات می دهد و فردی که جان آنها را می گیرد؛ یک شوهر و پدر که سعی دارد تا از خانواده اش مراقبت کند و چهره ای مبارز در برابر جرایم شهر شیکاگو؛ یک جراح که گلوله ها را از بدن زخمی ها بیرون می کشد و یک قاتل به نام ماشین کشتار که کاراگاهان به دستگیری او خیلی نزدیک شده اند.

این فیلم قرار بود در سال ۲۰۱۷ به اکران در بیاید ولی در نهایت تاریخ اکران آن به ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ (۲ مارس ۲۰۱۸) تغییر یافت.

تریلر فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *