خانه آخرین خبرها جیمز منگولد عهده‌دار ساخت فیلم Ford vs. Ferrari (فورد دربرابر فراری) شد

جیمز منگولد عهده‌دار ساخت فیلم Ford vs. Ferrari (فورد دربرابر فراری) شد

۰
فیلم Logan (لوگان)

بیاتومگ – جیمز منگولد، کارگردان و نویسنده فیلم Logan (لوگان)، عهده‌دار ساخت فیلم Ford vs. Ferrari (فورد دربرابر فراری) شد. این فیلم، رقابت حماسی میان این دو خودرو‌سازی را به نمایش خواهد گذاشت. این خبر زمانی اعلام شد که تولید پروژه دیگر این کارگردان یعنی فیلم Patty Hearst (پتی هرست) پس از اعتراض خانواده هرست، متوقف شد. بنابر گزارش ها، خانواده هرست از این بابت نگران می باشند که فیلم منگولد، این آدم‌ربایی معروف و به قول معروف شستشوی مغزی قربانی را به عنوان یک ارعابگری تمایلی نشان دهد.

منگولد با بدست آوردن اولین نامزدی اسکار دوران حرفه‌ایش به خاطر همکاری در نوشتن فیلمنامه فیلم لوگان، در اوج شکوه و جلالش قرار دارد. فیلم لوگان با رده سنی ۱۷+، زمینه تازه ای در میان فیلم های ابرقهرمانی ایجاد کرد و استانداردها و انتظارات برای خشونت و واقع‌گرایی را افزایش داد. بیننده ها این برداشت زبر و زمخت از ولورین در فیلم لوگان را درآغوش گرفتند و این فیلم به فروش جهانی ۶۱۶ میلیون دلاری دست یافت. هرچند، با وجود خریداری کمپانی فاکس توسط دیزنی، نگرانی هایی در مورد پایان یافتن موج کوتاه فیلم های کمیک بوکی بزرگسال‌محور وجود دارد.

فراری
فراری

پس از موفقیت فیلم لوگان، اکنون منگولد از ژانر ابرقهرمانی فاصله گرفته و وارد قلمروی رقابت های تاریخی خودرو شده است. بنا بر گزارش‌ها، منگولد عهده‌دار ساخت فیلمی بدون عنوان از رقابت فورد و فراری برای کمپانی فاکس قرن بیستم شده است. این فیلم داستان حقیقی یک گروه از مهندسان بی‌باک را بازگو می کند که توسط هنری فورد دوم وظیفه یافته اند تا حکمفرمایی تیم فراری در مسابقات قهرمانی جهان لمانز ۱۹۶۶ را بشکنند.

نویسندگان فیلم Edge of Tomorrow (لبه فردا)، جیز و جان-هنری باتروورث با منگولد برای نوشتن فیلمنامه همکاری خواهند کرد. ظاهرا منگولد برای نقش های اصلی فیلم که دو طراح ماشین به نام‌های کن مایلز و کارول شلبی می باشند، کریستین بیل و مت دیمون را در نظر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *