خانه آخرین خبرها سریال Conan The Barbarian (کونان بربر) ساخته می شود

سریال Conan The Barbarian (کونان بربر) ساخته می شود

۰
فیلم Conan The Barbarian (کونان بربر)

بیاتومگ – بنابر گزارش‎ها، کمپانی آمازون در حال توسعه سریالی جدید بر اساس کاراکتر کونان بربر می باشد. این کاراکتر توسط رابرت ای هووارد خلق شده است. ساخت فیلمی تازه از سری فیلم های Conan The Barbarian (کونان بربر) برای چندین سال است که در حال توسعه بود و پیشرفتی در کار نبود و مطمئنا خبر ساخت سریالی از این کاراکتر، برای طرفداران بسیار مسرت‌بخش خواهد بود.

علاوه بر این، این نمونه دیگری از تلاش‌های کمپانی آمازون برای ساخت سریالی شبیه به سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و همچنین ساخت سریالی می باشد که پتانسیل تبدیل شدن به سریالی بزرگ و پربیننده را دارد. لازم به ذکر است که مدتی پیش، آمازون خبر از ساخت سریالی بر اساس کتاب و فیلم های The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) را داده بود.

فیلم Conan The Barbarian (کونان بربر)
فیلم Conan The Barbarian (کونان بربر)

این سریال توسط رایان کاندال ساخته خواهد شد. بنابر گزارش‎ها، کاندال قصد دارد تا با استفاده از این سریال، اصل و خاستگاه این کاراکتر را به طور متفاوتی بازگو کند. ظاهرا این سریال به جای فیلم های کونان با بازی آرنولد شوارتزنگر به ماجراجویی‎های نوشته شده توسط هووارد نزدیک‌تر خواهد بود.

از آنجا که ساخت فیلمی تازه از کونان بربر با بازی جیسون موموا در نقش اصلی به جایی نرسید، ساخت سریالی از این کاراکتر مطمئنا به مذاق طرفداران سرسخت آن خوش خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *