خانه آخرین خبرها خلاصه داستان فیلم !Shazam (شزم!) مشخص شد

خلاصه داستان فیلم !Shazam (شزم!) مشخص شد

۰
فیلم !Shazam (شزم!)

بیاتومگ – از آنجا که تولید فیلم !Shazam (شزم!) آغاز شده، کمپانی برادران وارنر خلاصه داستان رسمی از آن منتشر کرده است. این فیلم ابرقهرمانی که برای اکران در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده، با بازی آشر انجل در نقش بیلی بیتسون و زکری لوری در نقش شزم می باشد و کارگردانی آن را نیز دیوید اف سندبرگ (Lights Out, Annabelle: Creation) برعهده دارد. فیلمنامه اولیه فیلم شزم! را دارن لمکه (Goosebumps) قلم زده و سپس در اواخر سال ۲۰۱۷، هنری گیدن (Earth to Echo) مسئولیت بازنویسی آن را بدست گرفته است.

فیلم شزم! تقریبا برای چهار سال است که در حال توسعه می باشد. ساخت این فیلم در سال ۲۰۱۴ و همزمان با دیگر فیلم های دنیای گسترده دی سی اعلام شد ولی کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفت تا رویکرد آرامی را در تولید این فیلم در پیش بگیرد و تمرکز خود را در همین حین، بر روی ساخت دیگر پروژه‌ها قرار دهد.

فیلم !Shazam (شزم!)
فیلم !Shazam (شزم!)

حال، از آنجا که فیلم Aquaman (آکوامن) در مراحل پساتولید خود قرار دارد، فیلم شزم! پروژه بعدی دی سی است که وارد مرحله تولید می شود. و اکنون با انتشار خلاصه داستان رسمی فیلم، می توان اندکی در مورد داستان و شخصیت منفی فیلم دانست. این خلاصه داستان تایید می کند که دکتر تادیوس سیوانا با بازی مارک استرانگ نقش منفی فیلم است. در زیر می توانید خلاصه داستان فیلم شزم! را بخوانید:

“همه ما در درون خودمان یک ابرقهرمان داریم، فقط اندکی سحر و جادو برای خارج کردن آن لازم است. در مورد بیلی بیتسون، این پسر خیابانی ۱۴ ساله با گفتن کلمه شزم! می تواند به یک ابرقهرمان بزرگسال تبدیل شود. او که همچنان در درون این بدن خدا مانند و قوی، یک بچه است، همانند هر نوجوان دیگری که دارای این قدرت ها می بود، به عیاشی و شادی می پردازد. شزم با بی‌باکی لذت‌بخش یک کودک شروع به محک زدن قدرت و توانایی‌هایش می کند. ولی او باید برای مبارزه با نیروی شیطانی‌ای که توسط دکتر سیوانا کنترل می شود، در استفاده از این قدرت‎ها به سرعت ماهر شود.”

کمپانی برادران وارنر علاوه بر انتشار خلاصه داستان، اعلام کرده که دواین جانسون تهیه کنندگی اجرایی این فیلم را برعهده خواهد داشت. فیلم شزم در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (۵ آوریل ۲۰۱۹) بر روی پرده های سینما اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *