بیاتومگ

نام کامل : مارتین فیتزگرالد لارنس (Martin Fitzgerald Lawrence)

تولد : ۱۹۶۵، آلمان

مارتین لارنس در ۱۶ آوریل در فرانکفورت، هسن آلمان به نام مارتین فیتزگرالد لارنس به دنیا آمد. او نویسنده و بازیگر می باشد و در فیلم Bad Boys II 2003 (پسران بد ۲) و فیلم Bad Boys 1995 (پسران بد) بازی کرده است و بیشتر برای بازی در این سری فیلم ها شناخته می شود، بنابر اعلام سازندگان فیلم هایBad Boys، فیلم سوم از این فیلم در سال ۲۰۱۸ ساخته و اکران خواهد شد و مارتین لارنس به همراه ویل اسمیت در این فیلم نقش ایفا خواهند کرد.

او همچنین در سال ۲۰۰۰ در فیلم Momma’s House 2000 (خانه ی مامان) بازی کرده است که او را به عنوان بازیگری عالی به سینما معرفی کرد. او با شیمیکا گیب در ۱۰ جولای ۲۰۱۰ ازدواج کرده است. آنها دارای ۲ فرزند می باشند. مارتین لارنس قبلا با پت اسمیت ازدواج کرده بود.

از سریال هایی که مارتین لارنس بازی کرده است می توان به سریال Partners ۲۰۱۴ و سریال The Soul Man 2014 و همچنین Martin1992-1997 اشاره کرد. از کارهای مارتین لارنس به عنوان نویسندگی می توان سریال Martin و فیلم A Thin Line Between Love and Hate1996 و یک قسمت از سریال One Night Stand1991 را نام برد. او همچنین در سریال Partners به عنوان تهیه کننده نقش داشته است، از دیگر تهیه کنندگی های مارتین لارنس می توان به Big Momma’s House 2 و National Security اشاره کرد.

مارتین لارنس در سال های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۴ نامزد دریافت جایزه ی بهترین تیم با ویل اسمیت در مراسم MTV Movie Awards شد. همچنین مارتین لارنس به خاطر بازی در فیلم Big Momma’s House ۲۰۰۰، نامزد دریافت بهترین اجرای کمدی در مراسم MTV Movie Awards شده است.

آثار برگزیده:

  • سینمایی Bad Boys II ۲۰۰۳ در نقش Detective Marcus Burnett
  •  سینمایی Bad Boys ۱۹۹۵ در نقش Marcus Burnett
  • سینمایی Big Momma’s House ۲۰۰۰ در نقش Malcolm Turner
  • سینمایی A Thin Line Between Love and Hate ۱۹۹۶ در نقش Darnell

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *