بیاتومگ – تیزری تازه برای نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) منتشر شده که کاراکترهای زن در مرکز آن قرار دارند. در زیر می توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

خلاصه داستان نیمه دوم فصل ۸ سریال مردگان متحرک بدین شرح است که:

“جنگ تمام عیار تاثیر مخربی برای همه افراد دخیل در آن داشته است. جوامع از هم پاشیده اند. الکساندریا و همچنین کینگدوم تخریب شده اند. نیمی از افراد کینگدوم مرده اند و نیمی دیگر از آنها تحت کنترل ناجیان درآمده اند.

در مرکز ماجرا، ریک با درگیری و مناقشه پریشان شده و در همان ابتدا که به خانه باز می گردد، متوجه می شود که پسرش کارل توسط یک زامبی گاز گرفته شده است. کارل در طی حمله نیگان، به طور قهرمانانه ای مردم الکساندریا را به سوی مکان امن هدایت کرد. کارل زمانی تنها انگیزه ریک در این زندگی خشن و سخت بوده و حال، ریک مجبور است با واقعیت رو به رو شود. کارل همیشه چراغ امید و نمادی برای باقی مانده سلسله بشریت بوده است. او نماد درس هایی می باشد که بازماندگان اطراف او باید با خروشان شدن جنگ، آنها را فرا بگیرند.

ولی ریک تنها کسی نیست که در معرض خطر قرار دارد. آرون و انید نیز در سمت اقیانوس در وضعیت وخیمی قرار دارند و مشخص نیست که آیا آنها در قلمروی دوست می باشند یا اینکه دشمن تازه ای برای خود ایجاد کرده اند. پدر گابریل نیز با انتقال مخفیانه و امن دکتر کارسون به هیلتاپ، بهترین تلاش خود را می کند و مگی باردار نیز در حال کشمکش با مسائل اخلاقی ای می باشد که همراه با رهبری در طی جنگ به وجود می آیند. در بن بستی با ناجیان، او باید تصمیم بگیرد که در مورد چندین زندانی ای که تحت کنترل او زندگی می کنند، چطور اقدام کند. علاوه بر این، او باید با عوارض جدیدی که با رهبر بودن به وجود می آید نیز سر و کله بزند.

نیگان علاوه بر جنگ، همچنان در حال پرداختن به نزاع های درون صفوف خود می باشد و آن نیز کارگران، خائنان و افراد تشنه قدرتی است که باعث مناقشه در پناهگاه شدند. یوجین پیروزی بزرگی را به ناجیان تقدیم کرد و همانطور که مانع های جدیدی در جلوی او سبز می شوند، وفاداری اش مورد آزمایش قرار می گیرد.

همانطور که جنگ تمام عیار، ما را از پا در آورده، خط میان خوبی و بدی در حال محو شدن است. مردم برای آنچه که باور دارند مبارزه می کنند. همه برای هدفی بزرگتر با یکدیگر همکاری می کنند و آن نیز، احساس امنیت کردن و دنیایی است که ارزش زندگی کردن داشته باشد.”

شبکه ای ام سی این تیزر جدید را منتشر کرده که بر روی کاراکترهای زن تمرکز دارد که شامل مگی (لورن کوهان)، کارول (ملیسیا مک براید)، انید (کتلین نیکان)، رزیتا (کریستین سراتوس)، میشون (دانای گوریرا) و تارا (آلانا مسترسون) می باشد. پخش نیمه دوم فصل ۸ سریال مردگان متحرک از روز دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ شروع می شود.

تریلر نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *