بیاتومگ – تیزری تازه از سریال Krypton (کریپتون) منتشر شده که در آن، خاندان ای آی و همچنین قلعه تنهایی به نمایش در می آیند. طرفداران دی سی می دانند که خاندان ای آی، خانواده بیولوژیکی سوپرمن می باشد. این تیزر را در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

سریال کریپتون که به دو نسل قبل از تخریب سیاره مرد پولادین می پردازد، پدر بزرگ سوپرمن به نام سگ ای آی را دنبال می کند که خاندان بلند مرتبه اش از وجهه عمومی محروم شده و مورد هتک حرمت قرار گرفته است. او مبارزه می کند تا افتخار خانواده اش را باز پس گیرد و جهان مورد علاقه اش را از دست هرج و مرج نجات دهد.

نام Seg-El (سِگ ای آی) به یکی از خالقان سوپرمن یعنی جری سیگل و رجوعی به مینی سریال The World of Krypton (جهان کریپتون) محصول سال ۱۹۸۰ اشاره دارد. کامرون کافه قرار است نقش سِگ ای آی را بازی کند و در کنار وی نیز جورجینا کمپبل نقش لیتا زاد را ایفا می کند.

سریال کریپتون توسط دیوید اس گویر (سه گانه Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice, The Dark Knight) توسط کمپانی اش به نام Phantom Four تهیه کنندگی اجرایی می شود. مدیر و تهیه کننده اجرایی سریال نیز دیمین کیندلر (Sleepy Hollow) خواهد بود. پخش این سریال از روز پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ (۲۱ مارس ۲۰۱۸) شروع می شود.

تریلر سریال Krypton (کریپتون)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *