بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از فیلم Tremors 6 (لرزش ها ۶) منتشر شد که به طرفداران نوید اکشن‎های طوفانی و نبردهای هیولایی بیشتری به همراه برت گامر می دهد. عنوان رسمی این فیلم، Tremors: A Cold Day in Hell (لرزش ها: روزی سرد در جهنم) می باشد. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

مایکل گراس و جیمی کندی در نقش برت گامر و تراویس ولکر به این سری فیلم بازخواهند گشت و همراه آنها تانیا ون گران (Death Race: Inferno, Zulu)، راب ون وورن (Mandela: Long Walk to Freedom) و گرگ کریک (Momentum) در این فیلم حضور خواهند داشت. این فیلم به کارگردانی دان مایکل پاول (Sniper: Legacy, Tremors 5: Bloodlines) و به نویسندگی جان ولپلی (Tremors 5: Bloodlines, Dallas) می باشد. این فیلم در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱ می ۲۰۱۸) به صورت بلوری عرضه خواهد شد.

خلاصه ی رسمی این فیلم به صورت زیر می باشد:

برت گامر و پسرش تراویس ولکر زمانی که به کانادا می روند تا یک سری حملات کشنده کرم های غول آسا را بررسی کنند، خود را در خطری بزرگ می یابند. پس از رسیدن به مرکز تحقیقاتی دورافتاده در ارتیک تندرا، برت شروع به گمانه زنی می کند که گرابویدها مخفیانه مسلح شده اند، اما قبل از اینکه بتواند داستان خود را ثابت کند، توسط زهر گرابوید از بازی خارج می شود. با ۴۸ ساعت زمان برای زنده ماندن، تنها راه درست کردن پادزهر از زهر تازه می باشد و برای انجام این کار، کسی باید بفهمد که چگونه می توان زهر یک گرابوید را دوشید!

تریلر فیلم Tremors 6 (لرزش ها ۶)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *