خانه آخرین خبرها کارگردان و نویسندگان فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) برای دنباله آن بازمی گردند

کارگردان و نویسندگان فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) برای دنباله آن بازمی گردند

۰
فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

بیاتومگ – نویسندگان فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)، اسکات روزنبرگ و جف پینکر، برای کار کردن بر روی دنباله هنوز بدون عنوان این فیلم برای کمپانی سونی بازخواهند گشت. این فیلم، دنباله ای برای سری فیلم های جومانجی بود که نه تنها منفعت غیرمنتظره‌ای برای کمپانی به ارمغان آورد بلکه در میان طرفداران و منتقدان به طور یکسان مورد استقبال قرار گرفت.

در این فیلم که با بازی دواین جانسون، کوین هارت، جک بلک، کیرن گیلن و نیک جوناس است، چهار نوجوان درگیر دنیای جومانجی هستند، آن ها در جنگل آمازون با کرگدن ها، مارهای بزرگ و خطرات زیاد دیگری دست و پنجه نرم می کنند و برای نجات باید به شخصیت های بازی تبدیل شوند، اسپنسر (دواین جانسون) به یک کاشف شجاع تبدیل شده، فریج (کوین هارت) نقش یک نابغه کوچک را بازی می کند، بتنی (جک بلک) به یک کتاب فروش و مارتا (کیرن گیلن) نیز به یک جنگجوی آمازون تبدیل می شود، اما آن ها وقتی درگیر این بازی می شوند، با موضوعاتی رو به رو می شوند که اصلا انتظارش را نداشته اند.

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)
فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

چهار ستاره اصلی فیلم برای بازآفرینی نقش‌هایشان در فیلم دنباله اعلام آمادگی کرده اند و این فیلم احتمالا در دسامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. علاوه بر نویسندگان، احتمال می رود که بقیه عوامل پشت صحنه نیز برای دنباله حضور داشته باشند. در خبری تازه نیز گزارش شده که انتظار می رود کارگردان فیلم جومانجی: به جنگل خوش آمدید یعنی جیک کاسدن، کارگردانی فیلم دنباله را نیز برعهده داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *