خانه آخرین خبرها استیون مرچنت به فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) پیوست

استیون مرچنت به فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) پیوست

۰
فیلم Logan (لوگان)

بیاتومگ – استیون مرچنت به دنباله فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) یعنی فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) پیوست. با اضافه شدن وی، لیست بازیگران این فیلم همچنان در حال بزرگ شدن می باشد. استیون مرچنت اخیرا در فیلم Logan (لوگان) در کنار هیو جکمن و پاتریک استوارت، نقش کالیبان را به تصویر کشید.

چندین سال قبل، طرح های فیشر برای ادامه دادن داستان کاراکتر لیسبت سالاندر با اقتباسی از The Girl Who Played with Fire (دختری که با آتش بازی می کند) به موفقیت منجر نشد. از آن زمان نیز به جای آن طرح ها، صداهایی ممتد در مورد یک دنباله با بازیگران و کارگردان جدید وجود دارد که از رمان دختری در تار عنکبوت به عنوان منبع اصلی آن نام برده شده است.

The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها)

زمانی که اعلام شده بود که دنباله فیلم دختری با خالکوبی اژدها قرار است دارای بازیگران و کارگردان جدید باشد، بسیاری از اینکه دیوید فینچر، دنیل کریگ و رونی مارا در این دنباله حضور ندارند، بسیار مایوس شدند. با این حال، زمانی که فده آلوارز (Don’t Breathe) به عنوان کارگردان فیلم و کلیر فوی در نقش لیسبت سالاندر معرفی شدند، اندکی از مایوسی طرفداران کاسته شد. این فیلم در تاریخ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ (۹ نوامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *