خانه آخرین خبرها مت اسمیت نقش اصلی فیلم Charlie Says (چارلی می‌گوید) شد

مت اسمیت نقش اصلی فیلم Charlie Says (چارلی می‌گوید) شد

۰
مت اسمیت - فیلم Charlie Says (چارلی می‌گوید)

بیاتومگ – ستاره سابق سریال Doctor Who (دکتر هو)، مت اسمیت، به طور رسمی برای ایفای نقش تبه‎کار بدنام چارلز منسن در فیلم Charlie Says (چارلی می‌گوید) انتخاب شد. کارگردانی فیلم چارلی می‌گوید را مری هارون، کارگردان فیلم American Psycho (روانی آمریکایی) برعهده دارد.

چارلز منسون کسی نیست که ستوده شود و البته یکی از شناخته‎شده‌ترین روانی‌های اخیر است که رهبری گروهی از قاتلین خشن معروف به خانواده منسن را برعهده داشت. پیروان منسن هر آنچه که رهبر پرجذبه‎شان می خواست را انجام می دادند که شامل قتل‌های وحشیانه و دیگر جرایم و قانون‌شکنی‌های شریرانه می شود.

مت اسمیت - سریال Doctor Who (دکتر هو)
مت اسمیت – سریال Doctor Who (دکتر هو)

با توجه بدنامی و سابقه منسون در سطح جامعه، به طور طبیعی، او موضوع چندین فیلم و سریال بوده است. چندین بازیگر فرصتی برای ایفای نقش این مرد دیوانه در فیلم های سینمایی پیدا کردند. بازیگر سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی)، ایوان پیترز، در آخرین فصل این سریال، به ایفای نقش منسن پرداخت.

با اینکه زندگی منسن، پس از گذراندن بسیاری از سال‌های زندگی‌اش در زندان، سال گذشته به پایان رسید، به نظر نمی رسد که الهام ها برای فیلم و سریال از میراث شرارت وی نیز به پایان برسد. کوئنتین تارانتینو قرار است فیلمی جدید بسازد که در طی دوران وحشت منسن جای گرفته و گرچه، این فیلم حول خود منسن نیست ولی احتمالا با بازی لئوناردو دی کاپریو و مارگات رابی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *