خانه آخرین خبرها بازیگران جدیدی به فیلم The Voyage of Doctor Dolittle (سفرهای دکتر دولیتل) پیوستند

بازیگران جدیدی به فیلم The Voyage of Doctor Dolittle (سفرهای دکتر دولیتل) پیوستند

۰
فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)

بیاتومگ – بازیگران تازه ای به فیلم The Voyage of Doctor Dolittle (سفرهای دکتر دولیتل) با بازی رابرت داونی جونیور پیوسته اند که شامل همبازی دوانی جونیور در فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)، تام هولند می باشد.

داستان فیلم در مورد دامپزشکی می باشد که قادر به ارتباط برقرار کردن با حیوانات می باشد. نسخه اصلی کتاب های این داستان در سال ۱۹۲۰ و به نویسندگی لافتینگ به چاپ رسیده است. این فیلم ماجراجویی و خانوادگی به کارگردانی استیون گاگان (Syriana و Gold) و نویسندگی تام شپهرد تولید می شود. فیلم های دیگری چون دکتر دولیتل با بازی رکس هریسون، محصول سال ۱۹۶۷، بازسازی از آن با بازی ادی مورفی در سال ۱۹۸۸ و همچنین دکتر دولیتل ۲ با بازی کایلا پرت، محصول ۲۰۰۱ ساخته شده است که می توان گفت هر سه نسخه به ویژه نسخه های اول و دوم فیلم عناوین شکست خورده ای بوده اند.

فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)
فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)

بنابر گزارش ها، آنتونیو باندراس و مایکل شین به عنوان بازیگران نقش های اصلی فیلم اکشن-زنده سفرهای دکتر دولیتل انتخاب شده اند. علاوه بر آنها، تام هولند، اما تامپسون و رالف فاینز نیز صداپیشه سه حیوان سخنگوی فیلم شده اند. استیون کاگان علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه نوشته شپهرد را نیز بازنویسی می کند. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل اسکار آیزاک، الیویا وایلد و آنت بنینگ می باشد. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ (۱۲ آوریل ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *