خانه آخرین خبرها سریال Once Upon a Time (روزی روزگاری) کنسل شد

سریال Once Upon a Time (روزی روزگاری) کنسل شد

۰
سریال Once Upon a Time (روزی روزگاری)

بیاتومگ – خبری بد برای طرفداران استوری‌بروک، سریال Once Upon a Time (روزی روزگاری) به طور رسمی کنسل شد. سریال روزی روزگاری از زمان آغازش در سال ۲۰۱۱، به عنوان سریالی شناخته شد که یک داستان افسون‌گری تازه‌ای را بازگو می کند و بار دیگر داستان های کلاسیک را بازدید می کند و شخصیت های دوست‌داشتنی دیزنی را به درون خود می آورد و چندین داستان تازه را اضافه می کند. طرفداران این سریال فانتزی زیبا را دوست دارند که چندین دنیا را پوشش می دهد ولی برای مدتی بوده که نشانه هایی از پایان یافتن آن دیده می شد.

اکثریت بازیگران اصلی سریال روزی روزگاری پس از فصل ششم، این سریال را ترک کردند و سبب شد تا قسمت پایانی فصل ششم همانند پایانی برای داستان اصلی احساس شود. با این وجود فصل هفتم سریال بدون آن بازیگران ساخته شد و شبکه ای بی سی نیز زمان پخش آن را تغییر دهد. ناگفته نماند، همین تغییر در پخش، سبب کاهش در رتبه‌بندی سریال شد. حال، سریال در فصل جاری یعنی فصل ۷، به کار خود پایان خواهد داد.

سریال Once Upon a Time (روزی روزگاری)
سریال Once Upon a Time (روزی روزگاری)

در مصاحبه‌ای با خالق و مدیر اجرایی سریال، ادی کیتسیس و آدام هوروویتز، آنها در مورد کنسل شدن سریال سخن گفته‎اند و آشکار کرده‌اند که همیشه احتمال پایان یافتن سریال پس از فصل ۷ وجود داشته و آنها دو پایان احتمالی برای فصل هفتم نوشته اند که یکی از آنها، به طور کامل به سریال پایان می دهد. آنها گفتند:

“این مثل زمانی است که شخصی تا ۱۰۸ سالگی زندگی می کند. شما از مردن آنها ناراحت می باشید ولی می دانید که دوره خوبی زندگی کرده اند. من اینگونه در مورد سریال روزی روزگاری فکر می کنم. ما هرگز فکر نمی کردیم که تا این حد پیش برویم. ما دوره بسیار خوبی داشتیم و واقعا نمی توانیم از هیچ چیز آن شکایت کنیم زیرا ما هرآنچه که شروع کرده بودیم را باید دوبار انجام می دادیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *