خانه آخرین خبرها مجموعه فیلم‎های جدیدی از Star Wars (جنگ ستارگان) توسط خالقان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) ساخته می شود

مجموعه فیلم‎های جدیدی از Star Wars (جنگ ستارگان) توسط خالقان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) ساخته می شود

۰
مجموعه فیلم‎های جدید از Star Wars (جنگ ستارگان)

بیاتومگ – مدیران اجرایی و خالقان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، دیوید بنیوف و دی بی وایس، مجموعه فیلم‎های جدیدی از Star Wars (جنگ ستارگان) را برای کمپانی لوکاس‌فیلم می نویسند. آنها علاوه بر نویسندگی، تولید این فیلم‎ها را برعهده خواهند گرفت.

از زمانی که کمپانی لوکاس‌فیلم توسط کمپانی دیزنی خریداری شد، مجموعه فیلم جنگ ستارگان جان تازه‌ای گرفت و رشته ای از فیلم های بلاک‌باستری از آن منتشر شد. کمپانی لوکاس‌فیلم اخیرا فیلم آخرین جدای را اکران کرده و به دنبال آن است تا فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) را در ماه می ۲۰۱۸ به اکران در بیاورد.

خالقان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
خالقان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در یک بیانیه مطبوعاتی، کمپانی لوکاس‌فیلم اعلام کرده که بنیوف و وایس نویسندگی و تولید مجموعه فیلم جدیدی را برعهده می گیرند. این مجموعه فیلم از فیلم‌های حماسه Skywalker (اسکای‌والکر) و سه‌گانه جدید ساخته ریان جانسون جدا خواهد بود. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم‌ها اعلام نشده است.

مدیر کمپانی لوکاس‎فیلم، کتلین کندی، از هیجانش برای این همکاری گفت و بیان کرد:

“دیوید و دن یکی از بهترین داستان‌سرایان حال حاضر می باشند. تبحر و تسلط آنها بر کاراکترهای پیچیده، عمق داستان و غنای اسطوره‎ای زمینه ای تازه ایجاد خواهد کرد و فیلم های جنگ ستارگان را مردانه‌وار به مسیری فوق‌العاده هیجان‌انگیز سوق خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *