خانه آخرین خبرها میلا یوویچ به فیلم Hummingbird (مرغ زرین‌پر) پیوست

میلا یوویچ به فیلم Hummingbird (مرغ زرین‌پر) پیوست

۰
فیلم های Resident Evil (رزیدنت اویل)

بیاتومگ – میلا یوویچ قرار است در فیلم اکشن، علمی-تخیلی و هیجان‌انگیز Hummingbird (مرغ زرین‌پر) نقش‎آفرینی کند. همسر وی یعنی پاول دبلیو اس اندرسون نیز فیلمنامه اولیه این فیلم نوشته جان مک کلین را اصلاح خواهد کرد. این پروژه، اولین همکاری یوویچ و اندرسون پس از این می باشد که همکاری‌شان در مجموعه فیلم های Resident Evil (رزیدنت اویل) را با فیلم Resident Evil: The Final Chapter (رزیدنت اویل: فصل نهایی) در سال گذشته به پایان رساندند. در حال حاضر اندرسون با فیلم Monster Hunter (شکارچی هیولا)، در حال توسعه اقتباسی دیگر از بازی‎های ویدیویی می باشد. این فیلم ممکن است اولین کارگردانی وی پس از فیلم های رزیدنت اویل باشد.

فردریک اکرستورم و مارکوس کرایلر، کارگردانی فیلم مرغ زرین‌پر را برعهده دارند. این دو نیز با اقتباس‌های سینمایی از بازی‌های ویدیویی ناآشنا نیستند و قبلا بر روی عناصر سینمایی بازی Battlefield 1 کار کرده‌اند. این دو فیلمساز سوئدی، کارگردانی فیلم کوتاه، ترسناک و علمی-تخیلی Reset (راه اندازی مجدد) در سال ۲۰۱۳ را برعهده داشتند و جدیدا نیز عهده‎دار کارگردانی نسخه کامل و سینمایی همین فیلم برای کمپانی پارامونت شده‌اند.

فیلم The Fifth Element (عنصر پنجم)
فیلم The Fifth Element (عنصر پنجم)

از آنجا که فیلمبرداری فیلم مرغ زرین‌پر قرار است در تابستان سال جاری میلادی آغاز شود، میلا یوویچ برای بازی در این فیلم انتخاب شده است. او جایگزین الیویا مان در نقش اصلی فیلم شده و الیویا مان نیز قبلا جایگزین زوئی سالدانا شده بود. با این حال، حضور اندرسون به عنوان نویسنده فیلمنامه در این فیلم، مطمئنا سبب خواهد شد تا یوویچ در این فیلم ماندگار شود و دچار سرنوشت دو بازیگر قبلی نشود.

فیلم مرغ زرین‎پر در مورد یک قاتل زن و مخفی می باشد که سفری خودشناسی را آغاز می کند تا حقیقت در مورد اینکه چیست و از کجا آمده را بفهمد. هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم مرغ زرین‌پر اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *