بیاتومگ – تریلر جدیدی برای فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) منتشر شده که در آن، جسیکا جونز به دنبال پیدا کردن جواب در مورد گذشته‎اش می باشد. سریال جسیکا جونز با بازی کریستن ریتر در نقش کاراگاه خصوصی ای با قدرت های ابرقهرمانی می باشد. فصل اول این سریال بسیار مورد استقبال طرفداران قرار گرفت و آنها منتظر ادامه داستان می باشند. شکی در تمدید شدن سریال جسیکا جونز برای فصل دوم وجود نداشت ولی به دلیل برنامه شلوغ مارول و نتفلیکس، ساخت آن خیلی طولانی تر از انتظار شد.

فصل دوم سریال جسیکار جونز در تاریخ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۸ مارس ۲۰۱۸) پخش خواهد شد. خلاصه داستان رسمی این فصل به این شرح است:

“جسیکا جونز، کاراگاه خصوصی شهر نیویورک، پس از به قتل رساندن کیلگریو، سعی دارد تا زندگی اش را جمع و جور کند. او که در حال حاضر به عنوان یک قاتل با قدرت های ویژه شناخته می شود، پرونده ای جدید سبب می شود تا او برای متوجه شدن دلیل قدرت هایش، در گذشته اش به طور عمیق تر کاوش کند.”

نتفلیکس دومین تریلر از فصل ۲ سریال جسیکا جونز منتشر کرده که نشان می دهد این قهرمان معتاد به الکل به دنبال جواب برای سوالاتی در مورد گذشته‌اش است و به طور گسترده ای بر روی خاستگاه جسیکا و اینکه چطور او به توانایی‎هایش دست یافته تمرکز دارد. نتفلیکس علاوه بر تریلر، پوستری نیز از این فصل سریال منتشر کرده است.

تریلر فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)

فصل 2 سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)
فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *