خانه آخرین خبرها تری کروس در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) حضور دارد

تری کروس در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) حضور دارد

۰
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

بیاتومگ – با انتشار تریلر رسمی فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، به نظر می رسد که این فیلم دنباله ابرقهرمانی، تری کروس را در نقشی در خودش جا داده که از ما مخفی مانده بود. کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم ددپول ۲ را کارگردانی می کند و نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می باشد.

در فیلم ددپول ۲ رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده اند که از جمله آن ها می توان به ززی بیتز (Atlanta) در نقش دومینو، جاش برولین (No Country for Old Men) در نقش کیبل، جک کِسی (The Strain و Baywatch) به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه اشاره کرد. فیلم ددپول ۲ که هنوز عنوانی رسمی برای آن اعلام نشده است، در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

تریلر دوم فیلم ددپول ۲ تمرکزش را بر روی جاش برولین در نقش کیبل مسافر در زمان قرار می دهد ولی به لطف صحنه ورود کروس، موضوع قابل بحث دیگری در مورد این فیلم به وجود آمده است. اگر به پایان تریلر توجه کنید، صحنه‎ای وجود دارد که ددپول، دومینو و چند تن دیگر در حال خارج شدن از درون یک هواپیما می باشند. در حالی که در این صحنه، چندین شخصیت مرموز وجود دارد ولی حضور کروس از همه پررنگ‌تر است. احتمالا کروس، این بازیکن لیگ فوتبال آمریکایی، نقش جی دبلیو بریج یا همر را بازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *