بیاتومگ – بنابر گفته های خالق سریال Fear The Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)، رابرت کرکمن، طرفداران این سریال می توانند انتظار داستانی عالی برای کاراکتر مورگان را داشته باشند. کاراکتر مورگان در سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) می باشد ولی قرار است برای یک همگذری میان این دو سریال، در سریال ترس از مردگان متحرک حضور یابد.

سریال ترس از مردگان متحرک برای سه فصل است که جدا از سریال مادرش می باشد و در طی این مدت، علاوه بر اینکه به عنوان یک سریال پیش‌درآمد برای سریال مادرش عمل کرده، در منطقه کاملا متفاوتی از ایالات متحده قرار دارد. سریال ترس از مردگان متحرک دارای داستان و کاراکترهای مخصوص خود می باشد و با اینکه این دو سریال دارای شباهت‌هایی از لحاظ رنگ‌مایه و موضوع می باشند ولی تاکنون هنوز ارتباطی مستقیم بین این دو سریال وجود نداشته است.

فصل 8 سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

اگرچه انتخاب کاراکتر مورگان به عنوان کاراکتر همگذری یا کراس‌اُور این دو سریال، انتخابی تعجب‌برانگیز بود ولی خالق این دو سریال، رابرت کرکمن، اطمینان داده که چیزهای بزرگی در انتظار این کاراکتر در سریال ترس از مردگان متحرک است. او اظهار داشت:

“زمانی که اسکات گیمبل (مدیر اجرایی سریال)، مورگان را به عنوان کاراکتر همگذری پیشنهاد داد، این ایده، فوق العاده‌ و راه جالبی برای کنارهم قرار دادن چیزها به نظر می رسید. می دانم که هنوز مخاطبان نمی توانند درک کنند که چگونه حضور مورگان در سریال ترس از مردگان متحرک قابل درک است یا چگونه این اتفاق رخ داده است. با گذشت زمان و مشاهده دقیق اتفاقات، شما متوجه خواهید شد که این، داستانی بسیار عالی برای مورگان خواهد بود که ما را بیشتر با شخصیت درونی وی آشنا خواهد کرد.”

رابرت کرکمن در ادامه سخنانش در مورد پیوستن لنی جیمز در نقش مورگان به سریال ترس از مردگان متحرک گفت:

“کارهای بسیار بزرگ و عالی‌ای برای لنی جیمز وجود خواهد داشت تا انجام بدهد. حضور لنی جیمز در کنار دیگر بازیگران سریال ترس از مردگان متحرک قرار است همه چیز را برای آنها تغییر بدهد و به آنها چیزهای زیاد و جدیدی برای سر و کله زدن بدهد و واقعا داستان را به طرز جالب توجهی تغییر خواهد داد که احساس می کنم قرار است موتورهای این سریال خروشان شوند.”

پخش فصل ۴ سریال ترس از مردگان متحرک از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ (۱۵ آوریل ۲۰۱۸) شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *