بیاتومگ – سرانجام کمپانی سونی اولین تریلر برای فیلم Venom (ونوم) با بازی تام هاردی در نقش اصلی را منتشر کرده که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر تریلر، پوستری از این فیلم نیز منتشر شده است. فیلمنامه فیلم ونوم را جف پینکنر و اسکات رزنبرگ (Jumanji: Welcome to the Jungle) قلم زده‌اند و کارگردانی آن را روبن فلیشر (Zombieland, Gangster Squad) برعهده دارد.

این فیلم اولین فیلم از مجموعه فیلم های کمپانی سونی بر اساس کتاب های کمیک حول دشمنان مرد عنکبوتی شامل ادی براک ملقب به ونوم، سیلور سیِبل و بلک کت می باشد. هنوز مشخص نیست که این نسخه های فرعی از داستان‎های مرد عنکبوتی مرتبط با دنیای سینمایی مارول می باشد یا خیر چراکه در حال حاضر خود مرد عنکبوتی به طور رسمی بخشی از دنیای سینمایی مارول است. شایعاتی در مورد حضور تام هولند در نقش مرد عنکبوتی در فیلم ونوم وجود دارد ولی این موضوع هنوز تایید نشده است.

داستان فیلم، تام هاردی در نقش روزنامه‌نگار محقق ادی براک را دنبال می کند که به سانفرانسیسکو می رود تا در آنجا به عنوان یک ابرقهرمان مبارز با جرم و جنایت شروع به کار کند. فیلم ونوم در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم Venom (ونوم)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

پوستر فیلم Venom (ونوم)

فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *